Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DocStorage 1.6

Kategoria: Obsługa baz danych
Producent: SILVERCODERS
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 02.10.2013
Rozmiar: 14.1 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 112

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis DocStorage 1.6

DocStorage to profesjonalna aplikacja, która pomoże usprawnić system zarządzania plikami w niemal każdym przedsiębiorstwie. Przyda się szczególnie tam, gdzie operuje się dużą ilością dokumentów (elektronicznych i papierowych). Podstawowa zaleta programu to wbudowana jedna baza danych dla wszystkich posiadanych gwarancji, faktur, protokołów i innych, ważnych dokumentów.

Dzięki DocStorage użytkownik ma możliwość zarówno przeglądania, jak i segregowania czy podziału na kategorie wszystkich dokumentów. Nie zabrakło także funkcji dokonywania agregacji oraz generowania raportów. Cały system w dużym stopniu usprawni zarządzanie dokumentami i zaoszczędzi sporą ilość czasu. Ponadto polskie menu ułatwi nawigację nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom.


Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta: silvercoders.com

Podobne Obsługa baz danych

 • Asystent Baza Danych

  Asystent Baza Danych 2011 to aplikacja umożliwiająca tworzenie własnych baz danych w szybki i profesjonalny sposób. Dzięki temu użytkownik od samego początku ma wpływ na strukturę tworzonej bazy danych, wybierając, m.in. odpowiednie kategorie.

 • PostgreSQL

  PostgreSQL to jeden z najlepszych, darmowych systemów relacyjnych baz danych open source, który od ponad 15 lat zdobywa uznanie kolejnych rzeszy użytkowników.

 • Microsoft Office Access

  Microsoft Office Access 2010 to funkcjonalne urządzenie do tworzenia baz danych

 • GS-Base

  GS-Base 8 to aplikacja, która przyda się w każdej firmie. Mamy tu do czynienia z systemem bazodanowym, który imponuje swoja wszechstronnością. Możemy tworzyć tu bazę z nieograniczoną ilością rekordów.

 • MySQL

  MySQL jest jednym z najpopularniejszych na świecie serwerów baz danych wykorzystujących język SQL. Jest on wyjątkowo szybki i stabilny a jego niezawodność sprawia, że został wybrany do ok. 10 000 instalacji na całym świecie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DocStorage 1.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie