Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

dBworx 3.8

Kategoria: Obsługa baz danych
Producent: PLWorx Software Development
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Rozmiar: 1.2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 469

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dBworx 3.8

dBworx jest bezpłatną aplikacją umożliwiającą tworzenie baz danych.

Program pozwala tworzyć oraz edytować dane; umożliwia również sortowanie i filtrowanie.. dBworx eksportuje i importuje dane z innych programów. W programie przewidziano również możliwość drukowania.

Uwaga!
Funkcjonalność wersji bezpłatnej została ograniczona: nie ma w niej możliwości importu/eksportu w przypadku baz SQL, dokumentów XML i palmtopów.

Podobne Obsługa baz danych

 • DocStorage

  DocStorage to profesjonalna aplikacja, która pomoże usprawnić system zarządzania plikami w niemal każdym przedsiębiorstwie. Przyda się szczególnie tam, gdzie operuje się dużą ilością dokumentów (elektronicznych i papierowych).

 • Asystent Baza Danych

  Asystent Baza Danych 2011 to aplikacja umożliwiająca tworzenie własnych baz danych w szybki i profesjonalny sposób. Dzięki temu użytkownik od samego początku ma wpływ na strukturę tworzonej bazy danych, wybierając, m.in. odpowiednie kategorie.

 • PostgreSQL

  PostgreSQL to jeden z najlepszych, darmowych systemów relacyjnych baz danych open source, który od ponad 15 lat zdobywa uznanie kolejnych rzeszy użytkowników.

 • MySQL

  MySQL jest jednym z najpopularniejszych na świecie serwerów baz danych wykorzystujących język SQL. Jest on wyjątkowo szybki i stabilny a jego niezawodność sprawia, że został wybrany do ok. 10 000 instalacji na całym świecie.

 • Microsoft Office Access

  Microsoft Office Access 2010 to funkcjonalne urządzenie do tworzenia baz danych


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: dBworx 3.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie