Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Baza Danych 2011 11.9.15

Kategoria: Obsługa baz danych
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.06.2011
Rozmiar: 39.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 363

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Baza Danych 2011 11.9.15

Asystent Baza Danych 2011 to aplikacja umożliwiająca tworzenie własnych baz danych w szybki i profesjonalny sposób. Dzięki temu użytkownik od samego początku ma wpływ na strukturę tworzonej bazy danych, wybierając, m.in. odpowiednie kategorie. Program został wyposażony również w dodatkowe moduły, które pozwalają na importowanie danych z innych baz danych, stworzonych w oparciu o MySQL, CSV czy DBF. Oprócz współpracy z MySQL, aplikacja ta doskonale radzi sobie również z MSSQL i Firebird.

W porównaniu do innych programów tego typu, Asystent Baza Danych 2011 zawiera również moduł umożliwiający tworzenie baz danych kontaktowych, finansów i wielu innych, pozwalając jednocześnie na dodawanie do nich opisów i załączników, a także na lokowanie wybranych kontrahentów w poszczególnych grupach. Ponadto aplikacja doskonale nadaje się również do wysyłania masowej korespondencji do wybranych użytkowników. Program jest prosty w obsłudze i zawiera przyjazny oraz czytelny interfejs. Asystent Baza Danych 2011 jest dostępny w dwóch wersjach – Pro i Biznes, różniących się ceną oraz liczbą opcji.  

Podobne Obsługa baz danych

 • Microsoft Office Access

  Microsoft Office Access 2010 to funkcjonalne urządzenie do tworzenia baz danych

 • MySQL

  MySQL jest jednym z najpopularniejszych na świecie serwerów baz danych wykorzystujących język SQL. Jest on wyjątkowo szybki i stabilny a jego niezawodność sprawia, że został wybrany do ok. 10 000 instalacji na całym świecie.

 • PostgreSQL

  PostgreSQL to jeden z najlepszych, darmowych systemów relacyjnych baz danych open source, który od ponad 15 lat zdobywa uznanie kolejnych rzeszy użytkowników.

 • GS-Base

  GS-Base 8 to aplikacja, która przyda się w każdej firmie. Mamy tu do czynienia z systemem bazodanowym, który imponuje swoja wszechstronnością. Możemy tworzyć tu bazę z nieograniczoną ilością rekordów.

 • DocStorage

  DocStorage to profesjonalna aplikacja, która pomoże usprawnić system zarządzania plikami w niemal każdym przedsiębiorstwie. Przyda się szczególnie tam, gdzie operuje się dużą ilością dokumentów (elektronicznych i papierowych).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Baza Danych 2011 11.9.15Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie