Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Microsoft Office Access 2010

Kategoria: Obsługa baz danych
Producent: Microsoft Corp.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.04.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7049

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Microsoft Office Access 2010

Microsoft Office Access 2010 to jeden z programów, wchodzących w skład pakietu MS Office. Jest to zaawansowane narzędzie, które pozwoli dosłownie każdemu na utworzenie bazy danej oraz dowolne jej skonfigurowanie. Możemy więc wykonać na własny użytek bazę danych znajomych, zaś na potrzeby firmy bazę kontrahentów, towarów, pracowników, itp. Co prawda Microsoft Office Access 2010 nie jest za darmo, jednak można przekonać się o jego możliwościach, pobierając w wersji demonstracyjnej. Aby tego dokonać, należy kliknąć w poniższy link, a następnie zalogować na konto Live ID. Jeśli ktoś go nie ma, nie szkodzi – można założyć je podczas rejestracji. Jest to wydanie Microsoft Office Access 2010 pl w wersji trial. Trzeba jednak przyznać, że czas używania go jest bardzo duży – na testy programu dostajemy aż sześćdziesiąt dni. To pozwoli na poznanie wszystkich jego funkcji. Zaawansowani użytkownicy z pewnością będą zadowoleni z możliwości łączenia się z zewnętrznymi źródłami danych. Download Microsoft Office Access 2010 pozwoli także przetestować zaimplementowane w aplikacji szablony baz danych. Dzięki nim stworzenie własnej zajmie zaledwie kilka chwil. Microsoft Office Access 2010 działa na Windows 7, a także starszych systemach operacyjnych – Vista i XP. Wygodną funkcją jest sieciowy klient bazy danych, który umożliwia do niej dostęp z poziomu przeglądarki internetowej. Obsługa baz jest dość łatwa dzięki zastosowaniu popularnej metody „przeciągnij i upuść”. Dodatkowo każdy może sam zaprojektować własne makra, co jest kolejną z wielu użytecznych zalet programu. A reszta? Zachęcamy, aby wykonać download Microsoft Office Access 2010 i poznać je osobiście!

Podobne Obsługa baz danych

 • Asystent Baza Danych

  Asystent Baza Danych 2011 to aplikacja umożliwiająca tworzenie własnych baz danych w szybki i profesjonalny sposób. Dzięki temu użytkownik od samego początku ma wpływ na strukturę tworzonej bazy danych, wybierając, m.in. odpowiednie kategorie.

 • PostgreSQL

  PostgreSQL to jeden z najlepszych, darmowych systemów relacyjnych baz danych open source, który od ponad 15 lat zdobywa uznanie kolejnych rzeszy użytkowników.

 • MySQL

  MySQL jest jednym z najpopularniejszych na świecie serwerów baz danych wykorzystujących język SQL. Jest on wyjątkowo szybki i stabilny a jego niezawodność sprawia, że został wybrany do ok. 10 000 instalacji na całym świecie.

 • DocStorage

  DocStorage to profesjonalna aplikacja, która pomoże usprawnić system zarządzania plikami w niemal każdym przedsiębiorstwie. Przyda się szczególnie tam, gdzie operuje się dużą ilością dokumentów (elektronicznych i papierowych).

 • GS-Base

  GS-Base 8 to aplikacja, która przyda się w każdej firmie. Mamy tu do czynienia z systemem bazodanowym, który imponuje swoja wszechstronnością. Możemy tworzyć tu bazę z nieograniczoną ilością rekordów.

Inne informacje

Microsoft Office Access 2010 to funkcjonalne urządzenie do tworzenia baz danych

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Microsoft Office Access 2010

dodał: ~TESTER PRO , 22.03.2013

Spoko program POLECAM

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie