Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vim 7.2

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: Vim.org
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.07.2010
Rozmiar: 8.54 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 243

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Vim 7.2

Dostępny za darmo Vim 7.2 to multiplatformowy edytor tekstu, który wciąż jest rozwijany i rozbudowywany. Na pierwszy rzut oka wygląda on dość ubogo, jednak to mylne wrażenie – aplikacja posiada masę możliwości. Mamy tu takie użyteczne funkcje jak na przykład edycja wielu plików, schowek dla wielu elementów czy też automatyzację pracy z tekstem. Jeśli szukasz dobrego, wszechstronnego edytora tekstu, pobierz Vim 7.2 za free z tej strony.

Download Vim 7.2 zajmuje kilka chwili – plik instalacyjny ma ledwie nieco ponad 8 MB. Uprzedzamy jednak, że nie istnieje tu tutorial i wypada znać się nieco na edytorach tekstów, aby w pełni docenić wszystkie możliwe opcje programu. Program cieszy się duża popularnością, może więc znajdziesz napisany przez jakiegoś miłośnika Vim  tutorial lub instrukcję obsługi. Wśród użytecznych funkcji, jakie oferuje program, jest pisanie z prawej strony na lewą, możliwość używania znaków charakterystycznych dla Chin czy Japonii, a także możliwość zdefiniowania autokomend. Edytor działa w środowisku Windows. Możesz więc używać Vim 7.2 pod Windows 7, XP i Vista. Bez problemu uruchomisz też Vim pod Linux.

Co prawda nie istnieje wersji Vim 7.2 po polsku, jednak użytkowników tego programu jest u nas wielu. Dlatego są duże szanse, że znajdziesz w sieci spolszczenie Vim 7.2. Warto dodać, że program pozwala na wyświetlanie stron kodowanych. Dlatego też przyda się on nie tylko osobom, które pisują teksty, ale może być dobrą pomocą dla ludzi, którzy zajmują się programowaniem. Możesz wypróbować aplikacji w każdej chwili – jej pobrania nic nie kosztuje.

Podobne Edytory tekstu

 • SynWrite

  Pobierz za darmo wielofunkcyjny edytor tekstu oraz kodu źródłowego - SynWrite!

 • AbiWord

  Czy chcesz mieć dobry edytor tekstu, za który nie zapłacisz ani grosza? Jeżeli tak, to pobierz za darmo AbiWord 2.8.6. To aplikacja, którą można postawić na równi z Wordem i innymi uznanymi programami.

 • Bullzip PDF Printer

  Bullzip PDF Printer to program, który pozwala zapisywać dokumenty utworzone w każdym programie w formacie PDF. Program działa jak zainstalowana w systemie drukarka (w tym przypadku wirtualna), dlatego program, w którym jest używany musi posiadać funkcję drukowania.

 • EditPad Lite

  EditPad Lite 7.0.9 to edytor tekstu, który nie jest może tak rozbudowany jak inne tego typu programy, posiada jednak sporo ciekawych rozwiązań.

 • Scribus

  Scribus 1.3 to program DTP czyli służący do składania tekstu. Autorzy rozpowszechniają program Scribus za darmo na licencji GNU GPL.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Vim 7.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edytory tekstu


Kategorie