Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SynWrite 5.5

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: UVViewSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.04.2013
Data modyfikacji: 04.06.2013
Rozmiar: 6,3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 8

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SynWrite 5.5

SynWrite to świetny program stworzony zarówno dla tych, którzy za pomocą systemowego Notatnika tworzą teksty, jak również dla programistów i webmasterów, którzy mogą wykorzystać ten program do pisania i modyfikowania kodów źródłowych czy stron internetowych. Dzięki systemowi zakładek użytkownik może jednocześnie tworzyć i modyfikować kod. Edytor podświetla składnie dla wielu języków programowania, eksportuje utworzony dokument do formatu RTF i HTML (z pokolorowaną składnią), sprawdza pisownie i ortografię, obsługuje polskie znaki podczas pisania tekstu oraz HTML, CSS i XSL.

Ponad to SynWrite może zaoferować użytkownikowi automatyczne uzupełnianie brakującego tekstu oraz kodu źródłowego, kolorowanie podglądu wprowadzonych zmian w dokumencie, jak również posiada różnego rodzaju tryby usprawniające edycję wprowadzanego tekstu. Co więcej, użytkownik ma możliwość skorzystania z zaimplementowanych przez producenta, gotowych szablonów, które w znacznym stopniu mogą ułatwić pracę.

Podobne Edytory tekstu

 • DocArena

  DocArena to prosty w użyciu edytor tekstu z możliwością wykorzystania oraz obróbki grafiki. Całość szybko i w łatwy sposób pozwoli przygotować użytkownikowi pożądany dokument.

 • Vim

  Vim 7.3 to najnowsza edycja programu będącego zaawansowanym edytorem tekstu. Choć nie wygląda on na zamieszczonych w galerii przy tym opisie screenshotach jakoś szczególnie atrakcyjnie, to jednak posiada naprawdę olbrzymie możliwości.

 • Angel Writer

  Jeżeli w czasie pracy często korzystasz z różnego rodzaju edytorów tekstu to z pewnością powinna zainteresować Cię darmowa propozycja rosyjskiej firmy Angelic Software. Chodzi tutaj o program Angel Writer.

 • AbiWord

  Czy chcesz mieć dobry edytor tekstu, za który nie zapłacisz ani grosza? Jeżeli tak, to pobierz za darmo AbiWord 2.8.6. To aplikacja, którą można postawić na równi z Wordem i innymi uznanymi programami.

 • EditPad Lite

  EditPad Lite 7.0.9 to edytor tekstu, który nie jest może tak rozbudowany jak inne tego typu programy, posiada jednak sporo ciekawych rozwiązań.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SynWrite 5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edytory tekstu


Kategorie