Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sun ODF Plugin for Microsoft Office

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: Sum Microsystems
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7893

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Sun ODF Plugin for Microsoft Office

Sun ODF Plugin Office to przydatna wtyczka dla pakietu Office.  Można pobrać ją za darmo i zainstalować w każdej chwili, a wówczas będziemy mogli za pomocą popularnych programów otwierać pliki typu ODF Word i podobne.

Download Sun ODF Plugin for Microsoft Office polecany jest dla każdego, kto tylko ma częstą styczność z plikami tworzonymi w Open Office.  Jeśli zdarzyło Ci się mieć problemy z otwarciem tego typu pliku, z pewnością musiałeś szukać konwerterów czy innych pomocy umożliwiających korzystanie z danego dokumentu. Teraz instalujesz raz Microsoft Office ODF i masz spokój. Plugin ODF powoduje, że pliki tworzone na darmowym pakiecie biurowym są kompatybilne z produktem Microsoftu.

Możesz korzystać z ODF na Office 2007. Bez problemu będą obsługiwane pliki z rozszerzeniem odf na Microsoft Office 2003. Ta użyteczna wtyczka jest całkowicie darmowa i pozwoli Ci używać odf na Office bez żadnych szczególnych warunków czy wymagań.

Możesz dokonywać także zapisu plików z Microsoft Office na ODF. Dzięki temu możesz w każdej chwili poczuć się tak, jakbyś miał obydwa te pakiety. Oczywiście otwarte dzięki wtyczce pliki Openoffice ODF możesz zapisywać jako doc czy rtf. Dzięki temu możesz przesyłać je do osób, które nie mają tego plugina ani OpenOffice’a, ale mają Word.

Dzięki jednej tylko wtyczce wszystkie teksty zapisane w Open Office używasz na Word. Nie potrzeba Ci żadnej konfiguracji czy tym podobnych operacji. Po prostu instalujesz i kłopot z głowy. Wypróbuj tą wtyczkę – jest całkowicie za darmo!

Podobne Edytory tekstu

 • Angel Writer

  Jeżeli w czasie pracy często korzystasz z różnego rodzaju edytorów tekstu to z pewnością powinna zainteresować Cię darmowa propozycja rosyjskiej firmy Angelic Software. Chodzi tutaj o program Angel Writer.

 • Vim

  Vim 7.3 to najnowsza edycja programu będącego zaawansowanym edytorem tekstu. Choć nie wygląda on na zamieszczonych w galerii przy tym opisie screenshotach jakoś szczególnie atrakcyjnie, to jednak posiada naprawdę olbrzymie możliwości.

 • Scribus

  Scribus 1.3 to program DTP czyli służący do składania tekstu. Autorzy rozpowszechniają program Scribus za darmo na licencji GNU GPL.

 • SynWrite

  Pobierz za darmo wielofunkcyjny edytor tekstu oraz kodu źródłowego - SynWrite!

 • DocArena

  DocArena to prosty w użyciu edytor tekstu z możliwością wykorzystania oraz obróbki grafiki. Całość szybko i w łatwy sposób pozwoli przygotować użytkownikowi pożądany dokument.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sun ODF Plugin for Microsoft OfficeAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edytory tekstu


Kategorie