Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SGSoft WordPad 1.0.1

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: SGsoft Canada
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2009
Rozmiar: 265 KB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 39587

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SGSoft WordPad 1.0.1

­SGSoft WordPad jest prostym w obsłudze edytorem tekstowym. SGSoft WordPad pozwala na tworzenie i edycję dokumentów o rozszerzeniu RTF oraz TXT. SGSoft WordPad do pobrania z pobierz.pl jest alternatywą dla zwykłego notatnika. WordPad posiada wygodne skróty klawiszowe, których lista znajduje się w pomocy programu. Wypróbuj SGSoft WordPad za free. Niestety, nie ma SGSoft WordPad w wersji pl.

SGSoft WordPad wyposażono w wygodną funkcję plannera. Dzięki przejrzystemu, obejmującemu cały rok, kalendarzowi zaplanujesz spotkania, wyjazdy czy zapamiętasz w pamięci programu ważne daty. W najnowszej wersji SGSoft WordPad, aplikacji dostępnej za darmo, ulepszona została obsługa punktorów. Autorzy udoskonalili i rozszerzyli funkcję autotekstu. Dodano również opcję justowania i wyrównywania tekstu na prawo lub lewo lub do środka.

Zwraca uwagę niezwykle mały rozmiar pliku instalacyjnego SGSoft WordPad - jego download trwa kilka sekund. Aplikacja SGSoft WordPad to freeware. Systemy, na których działa SGSoft WordPad to Vista, XP, 2003, 2000, ME, 98, 95. Nie jest dostępny SGSoft WordPad po polsku. Nie zostało też wydane dla SGSoft WordPad spolszczenie. Ściągnij darmowy SGSoft WordPad z pobierz.pl.

Podobne Edytory tekstu

 • Vim

  Vim 7.3 to najnowsza edycja programu będącego zaawansowanym edytorem tekstu. Choć nie wygląda on na zamieszczonych w galerii przy tym opisie screenshotach jakoś szczególnie atrakcyjnie, to jednak posiada naprawdę olbrzymie możliwości.

 • Bullzip PDF Printer

  Bullzip PDF Printer to program, który pozwala zapisywać dokumenty utworzone w każdym programie w formacie PDF. Program działa jak zainstalowana w systemie drukarka (w tym przypadku wirtualna), dlatego program, w którym jest używany musi posiadać funkcję drukowania.

 • SynWrite

  Pobierz za darmo wielofunkcyjny edytor tekstu oraz kodu źródłowego - SynWrite!

 • DocArena

  DocArena to prosty w użyciu edytor tekstu z możliwością wykorzystania oraz obróbki grafiki. Całość szybko i w łatwy sposób pozwoli przygotować użytkownikowi pożądany dokument.

 • Notepad2

  Notepad2 4 to aplikacja łącząca w sobie dwie funkcje – edytora tekstu oraz edytora dla programistów. Jest ona zarazem zamiennikiem standardowego, dostarczanego wraz z systemem Windows Notatnika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SGSoft WordPad 1.0.1

dodał: ~misku87 , 09.06.2015

nie da sie sciagnac\\n

dodał: ~lolo , 22.04.2010

nieda się ściągnąc

dodał: ~Justyna , 06.01.2010

znaczy nie do konca jest taki super bo jeszcze nic mi sie nie udalo sciagnac... i przyznaje ze inne wersje sa lepsze

dodał: ~Justyna , 06.01.2010

super

dodał: G36 , 31.12.2009

taki sobie program wersja 2007 jest lepsza\n

dodał: ~BUM , 22.12.2009

Na Vista SP2 nie działa, nie może znaleść jakiś plików.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edytory tekstu


Kategorie