Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Scribus 1.3.6

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: Scribus Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2010
Rozmiar: 31.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 335

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Scribus 1.3.6

Scribus 1.3.6 to aplikacja przeznaczona do profesjonalnego składu i obróbki tekstu. Choć zwykle takie programy są dość kosztowne, to jednak prezentowany tu Scribus jest za darmo. Można więc przekonać się samemu, co potrafi i nie trzeba płacić za to ani grosza.

Aplikacja umożliwia pracę przy każdego rodzaju publikacji – od broszury i ulotki po książkę. Scribus dostępny jest po polsku, dlatego też nie będzie żadnych problemów ze zrozumieniem wszystkich opcji oraz ustawieniem konfiguracji. Znawców tematu zapewne ucieszy wieść, że jest tu wsparcie dla czcionek Type 1 i Open Type, a także TrueType. Aplikacja pozwala na wprowadzanie do publikacji importowanych grafik, a także definiowanie ich kolorów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dzięki Scribus stworzyć dokument w formacie PDF. Jak więc widać program ten posiada bogate możliwości, które można w pełni wykorzystywać – i to bezpłatnie!

Program prezentowany na naszej stronie jest przeznaczony na systemy Windows. Nie ma żadnych problemów z jego działaniem na Vista, a także XP. Scribus pod Windows 7 również spisuje się bez zarzutu. Trzeba dodać, że są także wersje aplikacji pod Linux i Mac – znajdziesz je na osobnych stronach naszego portalu. Jeśli więc zajmujesz się składem lub też przygotowywaniem tekstu do druku, pobierz Scribus i ułatw sobie życie! W przeciwieństwie do innych aplikacji tego typu nie musisz tu płacić ani grosza za potężne ułatwienie sobie pracy i życia. A jak wygląda aplikacja w działaniu? Pokazują to grafiki umieszczone przy tym opisie.

Podobne Edytory tekstu

 • Bullzip PDF Printer

  Bullzip PDF Printer to program, który pozwala zapisywać dokumenty utworzone w każdym programie w formacie PDF. Program działa jak zainstalowana w systemie drukarka (w tym przypadku wirtualna), dlatego program, w którym jest używany musi posiadać funkcję drukowania.

 • AbiWord

  Czy chcesz mieć dobry edytor tekstu, za który nie zapłacisz ani grosza? Jeżeli tak, to pobierz za darmo AbiWord 2.8.6. To aplikacja, którą można postawić na równi z Wordem i innymi uznanymi programami.

 • Vim

  Vim 7.3 to najnowsza edycja programu będącego zaawansowanym edytorem tekstu. Choć nie wygląda on na zamieszczonych w galerii przy tym opisie screenshotach jakoś szczególnie atrakcyjnie, to jednak posiada naprawdę olbrzymie możliwości.

 • Scrivener

  Jeśli poszukujesz edytora do pisania obszernych tekstów, pobierz Scrivener zupełnie za darmo!

 • DocArena

  DocArena to prosty w użyciu edytor tekstu z możliwością wykorzystania oraz obróbki grafiki. Całość szybko i w łatwy sposób pozwoli przygotować użytkownikowi pożądany dokument.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Scribus 1.3.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edytory tekstu


Kategorie