Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NoteTab Light 6.1

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: Fookes Software Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.05.2009
Rozmiar: 1.80MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1000

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis NoteTab Light 6.1

NoteTab Light to darmowy edytor tekstu będący doskonałym zamiennikiem Notepada Windows, a także w pełni sprawnym edytorem HTML. Light to odchudzona wersja uznanego i nagradzanego NoteTab Pro, edycja tekstu za jej pomocą jest banalnie łatwa. Dzięki prostemu w użyciu interfejsowi w formie zakładek  możemy błyskawicznie przeskakiwać po zawartości dużych plików tekstowych. Tekst da się dowolnie formatować, możliwa jest też zmiana czcionki na proporcjonalną lub o ustalonej szerokości. Jeżeli chcemy wyciąć i wkleić, możemy zapomnieć o schowku Windows, wystarczy stworzyć plik Paste Board, do którego wybrane fragmenty tekstu będą automatycznie zapisywane. Program potrafi też wydzielać z plików tagi HTML, jak i tworzyć kompletne statystyki dokumentów w jednej chwili. Aplikację wyposażono także w rozbudowane narzędzia szukające i zastępujące.   Również praca z makrami tekstowymi ulegnie przyspieszeniu z NoteTabem: możemy użyć ich jako skrótów lub nawet do automatycznej zamiany literówek. Do programu dołączono poręczne biblioteki makr, istnieje też możliwość tworzenia swoich własnych. 

Podobne Edytory tekstu

 • DocArena

  DocArena to prosty w użyciu edytor tekstu z możliwością wykorzystania oraz obróbki grafiki. Całość szybko i w łatwy sposób pozwoli przygotować użytkownikowi pożądany dokument.

 • Scrivener

  Jeśli poszukujesz edytora do pisania obszernych tekstów, pobierz Scrivener zupełnie za darmo!

 • Bullzip PDF Printer

  Bullzip PDF Printer to program, który pozwala zapisywać dokumenty utworzone w każdym programie w formacie PDF. Program działa jak zainstalowana w systemie drukarka (w tym przypadku wirtualna), dlatego program, w którym jest używany musi posiadać funkcję drukowania.

 • Vim

  Vim 7.3 to najnowsza edycja programu będącego zaawansowanym edytorem tekstu. Choć nie wygląda on na zamieszczonych w galerii przy tym opisie screenshotach jakoś szczególnie atrakcyjnie, to jednak posiada naprawdę olbrzymie możliwości.

 • EditPad Lite

  EditPad Lite 7.0.9 to edytor tekstu, który nie jest może tak rozbudowany jak inne tego typu programy, posiada jednak sporo ciekawych rozwiązań.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NoteTab Light 6.1

dodał: adam749743 , 24.09.2009

Warto tu zajrzeć.Każdy znajdzie to co jest jemu potrzebne.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edytory tekstu


Kategorie