Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Notepass 1.0

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: SoftProject GP
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Rozmiar: 1.36 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1431

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Notepass 1.0

Notepass jest zamiennikiem standardowego notatnika systemu Windows.

Główną cechą odróżniającą program od systemowego notatnika jest możliwość szyfrowania danych silnym algorytmem szyfrowania BlowFish autorstwa Bruce'a Schneiera. Dzięki programowi możesz tworzyć dokumenty z różnego rodzaju zawartością, począwszy od haseł do kont bankowych, stron WWW, for dyskusyjnych itp. a kończąc na normalnych zapiskach, do których dostęp chcesz mieć tylko ty.

Podobne Edytory tekstu

 • Notepad2

  Notepad2 4 to aplikacja łącząca w sobie dwie funkcje – edytora tekstu oraz edytora dla programistów. Jest ona zarazem zamiennikiem standardowego, dostarczanego wraz z systemem Windows Notatnika.

 • Scrivener

  Jeśli poszukujesz edytora do pisania obszernych tekstów, pobierz Scrivener zupełnie za darmo!

 • AbiWord

  Czy chcesz mieć dobry edytor tekstu, za który nie zapłacisz ani grosza? Jeżeli tak, to pobierz za darmo AbiWord 2.8.6. To aplikacja, którą można postawić na równi z Wordem i innymi uznanymi programami.

 • SynWrite

  Pobierz za darmo wielofunkcyjny edytor tekstu oraz kodu źródłowego - SynWrite!

 • Angel Writer

  Jeżeli w czasie pracy często korzystasz z różnego rodzaju edytorów tekstu to z pewnością powinna zainteresować Cię darmowa propozycja rosyjskiej firmy Angelic Software. Chodzi tutaj o program Angel Writer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Notepass 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edytory tekstu


Kategorie