Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Notepad2 3.0.20

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: Florian Balmer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 258 kB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1061

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Notepad2 3.0.20

Notepad2 to doskonała alternatywa dla Notatnika Windows.

Program cechuje się łatwością obsługi, pomimo rozbudowanej funkcjonalności.

Funkcje:

    * konwersja zakończeń linii pomiędzy formatami Unix/Mac/Windows
    * wsparcie dla Unikodu
    * podświetlanie składni dla popularnych języków programowania
    * wsparcie dla pisania skryptów
    * tworzenie zakładek
    * obsługę wyrażeń regularnych.

Podobne Edytory tekstu

 • Angel Writer

  Jeżeli w czasie pracy często korzystasz z różnego rodzaju edytorów tekstu to z pewnością powinna zainteresować Cię darmowa propozycja rosyjskiej firmy Angelic Software. Chodzi tutaj o program Angel Writer.

 • Notepad2

  Notepad2 4 to aplikacja łącząca w sobie dwie funkcje – edytora tekstu oraz edytora dla programistów. Jest ona zarazem zamiennikiem standardowego, dostarczanego wraz z systemem Windows Notatnika.

 • EditPad Lite

  EditPad Lite 7.0.9 to edytor tekstu, który nie jest może tak rozbudowany jak inne tego typu programy, posiada jednak sporo ciekawych rozwiązań.

 • Bullzip PDF Printer

  Bullzip PDF Printer to program, który pozwala zapisywać dokumenty utworzone w każdym programie w formacie PDF. Program działa jak zainstalowana w systemie drukarka (w tym przypadku wirtualna), dlatego program, w którym jest używany musi posiadać funkcję drukowania.

 • DocArena

  DocArena to prosty w użyciu edytor tekstu z możliwością wykorzystania oraz obróbki grafiki. Całość szybko i w łatwy sposób pozwoli przygotować użytkownikowi pożądany dokument.

Inne informacje

Notepad2 to zamiennik powszechnie znanego notatnika. Dostosowany jest także do linuxów - notepad linux. Posiada liczne wersje i udoskonalenia jak choćby xml notepad 2007. Notepad 2 posiada podobne funkcje co notatnik. łatwo go wyszukać poprzez google notepad. Kolejne werske mają coraz ciekawsze skórki leather notepad. Najpopularniejszy jest notepad2. Działa jako notepad linux ale również jest wersja microsoft notepad. notepad jest łatwy w obsłudze. notpad istnieje w wersji notepad pro.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Notepad2 3.0.20Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edytory tekstu


Kategorie