Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Notepad2 4

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: Florian Balmer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.03.2011
Rozmiar: 0.34 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 380

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Notepad2 4

Notepad2 4 to aplikacja łącząca w sobie dwie funkcje – edytora tekstu oraz edytora dla programistów. Jest ona zarazem zamiennikiem standardowego, dostarczanego wraz z systemem Windows Notatnika, oferując mnóstwo użytecznych funkcji i narzędzi dla wszystkich twó®ców programów. Posiada wsparcie dla takich jezyków jak HTML, XML, CSS, JavaScript, VBScript, ASP, PHP, CSS, Perl/CGI, C/C++, C#, Java, VB, Pascal, Assembler, SQL, Python, NSIS, INI, REG, INF, BAT czy też DIFF. Wspiera także kodowanie UTF-8, Windows-1250 oraz ISO-8859-2. Co ważne – ten niesamowicie użyteczny program do pisania jest dostępny za darmo. Jeśli więc szukasz aplikacji będącej nieocenioną pomocą zarówno wpisaniu kodów, jak i zwykłych notatek, pobierz Notepad 2 4 z tej właśnie strony.

Jak sama nazwa wskazuje, jest to już kolejna edycja programu. Użytkownicy poprzednich z pewnością ucieszą się zmianami, jakie wprowadzony w wydaniu Notepad2 pl. Mamy tu usprawnione zawijanie wierszy, nowe opcje .ini do kontroli MRU oraz paska i listy zadań, nowe style tekstowe dla HTML i XML czy też zaktualizowana składnia skryptów PowerShell. Download Notepad 2 pozwoli także na zastępowanie spacji podczas dodawania tabulacji. Pod względem technicznym zwraca uwagę również aktualizacja Scintilli do wersji 2.03.

Jako ze Notepad2 jest po polsku, nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą. Warto zaznaczyć, że możemy podmienić Notatnik na ten program z jego poziomu, co oszczędza nam czasu. Aplikacja ta działa bez zarzutu na Windows 7 i Vista, niezależnie od wydania. Także pod XP Notepad2 nie zawiedzie. Istnieje także wersja nie wymagająca instalacji. Notepad2 portable można znaleźć na osobnej stronie naszego portalu.

Podobne Edytory tekstu

 • EditPad Lite

  EditPad Lite 7.0.9 to edytor tekstu, który nie jest może tak rozbudowany jak inne tego typu programy, posiada jednak sporo ciekawych rozwiązań.

 • Scrivener

  Jeśli poszukujesz edytora do pisania obszernych tekstów, pobierz Scrivener zupełnie za darmo!

 • DocArena

  DocArena to prosty w użyciu edytor tekstu z możliwością wykorzystania oraz obróbki grafiki. Całość szybko i w łatwy sposób pozwoli przygotować użytkownikowi pożądany dokument.

 • AbiWord

  Czy chcesz mieć dobry edytor tekstu, za który nie zapłacisz ani grosza? Jeżeli tak, to pobierz za darmo AbiWord 2.8.6. To aplikacja, którą można postawić na równi z Wordem i innymi uznanymi programami.

 • Bullzip PDF Printer

  Bullzip PDF Printer to program, który pozwala zapisywać dokumenty utworzone w każdym programie w formacie PDF. Program działa jak zainstalowana w systemie drukarka (w tym przypadku wirtualna), dlatego program, w którym jest używany musi posiadać funkcję drukowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Notepad2 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edytory tekstu


Kategorie