Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EditPlus 3.01

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: ES-Computing
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 959

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis EditPlus 3.01

EditPlus to 32-bitowy edytor tekstu, służący do edycji HTML.Aplikacja rozpoznaje składnie w językach: HTML, CSS, PHP, XML, ASP, Perl, C/C++, Java, JavaScript i VBScript.

EditPlus został wyposażony w słownik, brak jest słownika języka polskiego. Program posiada ponadto funkcje numerowania linii oraz  wyszukiwania. Szczególnie przydatna programistom, oprócz innych funkcji jest możliwość przeglądania skryptów HTML czy apletów Java.

Uwaga!
Wersja testowa pozwala na używanie oprogramowania przez 30 dni.

Podobne Edytory tekstu

 • SynWrite

  Pobierz za darmo wielofunkcyjny edytor tekstu oraz kodu źródłowego - SynWrite!

 • Vim

  Vim 7.3 to najnowsza edycja programu będącego zaawansowanym edytorem tekstu. Choć nie wygląda on na zamieszczonych w galerii przy tym opisie screenshotach jakoś szczególnie atrakcyjnie, to jednak posiada naprawdę olbrzymie możliwości.

 • Notepad2

  Notepad2 4 to aplikacja łącząca w sobie dwie funkcje – edytora tekstu oraz edytora dla programistów. Jest ona zarazem zamiennikiem standardowego, dostarczanego wraz z systemem Windows Notatnika.

 • EditPad Lite

  EditPad Lite 7.0.9 to edytor tekstu, który nie jest może tak rozbudowany jak inne tego typu programy, posiada jednak sporo ciekawych rozwiązań.

 • Scribus

  Scribus 1.3 to program DTP czyli służący do składania tekstu. Autorzy rozpowszechniają program Scribus za darmo na licencji GNU GPL.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EditPlus 3.01Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edytory tekstu


Kategorie