Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EditPad Lite 6.4.3

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: Jan Goyvaerts
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Rozmiar: 3.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 398

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis EditPad Lite 6.4.3

EditPad Lite Lite jest bezpłatnym narzędziem służącym do edycji tekstu. Program cechuje się prostotą obsługi.

Może byc wykorzystywany przez webmasterów jako systemowy notatnik. Dzięki zakładkom, podobnym do tych w programie Opera, można wygodnie pracować na kilku plikach w jednym oknie programu.
Ilość i wielkość otwartych w programie dokumentów może być dowolna. Dodoatkowo program umożliwia konwersję między ANSI, ASCII i UNICODE (UCS-2 oraz UTF-8). 

Podobne Edytory tekstu

 • EditPad Lite

  EditPad Lite 7.0.9 to edytor tekstu, który nie jest może tak rozbudowany jak inne tego typu programy, posiada jednak sporo ciekawych rozwiązań.

 • Bullzip PDF Printer

  Bullzip PDF Printer to program, który pozwala zapisywać dokumenty utworzone w każdym programie w formacie PDF. Program działa jak zainstalowana w systemie drukarka (w tym przypadku wirtualna), dlatego program, w którym jest używany musi posiadać funkcję drukowania.

 • AbiWord

  Czy chcesz mieć dobry edytor tekstu, za który nie zapłacisz ani grosza? Jeżeli tak, to pobierz za darmo AbiWord 2.8.6. To aplikacja, którą można postawić na równi z Wordem i innymi uznanymi programami.

 • Scribus

  Scribus 1.3 to program DTP czyli służący do składania tekstu. Autorzy rozpowszechniają program Scribus za darmo na licencji GNU GPL.

 • DocArena

  DocArena to prosty w użyciu edytor tekstu z możliwością wykorzystania oraz obróbki grafiki. Całość szybko i w łatwy sposób pozwoli przygotować użytkownikowi pożądany dokument.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EditPad Lite 6.4.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edytory tekstu


Kategorie