Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dark Room

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: they.misled.us.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.05.2009
Rozmiar: 46kb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1112

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dark Room

Dark Room to pełnoekranowy edytor tekstu, dzięki któremu użytkownik komputera może poczuć się jak prawdziwy pisarz. Celowy minimalizm programu kojarzy się ze szlachetną prostotą maszyny do pisania - na ekranie widać tylko tekst. Nie uświadczymy tu pasków zadań, przycisków, rozwijanych menu, czy tym podobnych "fajerwerków" znanych z innych i często wręcz przeładowanych opcjami aplikacji tego typu. Sprawia to, że możemy po prostu skupić się na tym, co najważniejsze - na pisaniu. Kolor tła w programie Dark Room to, jak można wnioskować z nazwy, przyjazna dla oka czerń, a czcionką jest zielony Courier. Czarny ekran z migającym kursorem przywodzi na myśl linię poleceń Windows i może na początku szokować swą surowością, ale w miarę pisania, zenware'owy Dark Room potrafi zaskarbić sobie sympatię, jak zaręcza rosnąca liczba użytkowników. Aplikacja zapewnia oczywiście możliwość regulacji podstawowych parametrów, takich jak kolor i rozmiar czcionki, kolor tła, kolor i rozmiar strony, tryb wieloekranowy czy autosave. Naturalnie, nie zabrakło też opcji kopiowania, wklejania, wyszukiwania oraz zapisu jako plik .TXT, który możemy potem otworzyć w innym programie i poddać bardziej zaawansowanej obróbce.

Uwaga:

Program wymaga .NET Framework 2.0

Podobne Edytory tekstu

 • Vim

  Vim 7.3 to najnowsza edycja programu będącego zaawansowanym edytorem tekstu. Choć nie wygląda on na zamieszczonych w galerii przy tym opisie screenshotach jakoś szczególnie atrakcyjnie, to jednak posiada naprawdę olbrzymie możliwości.

 • Bullzip PDF Printer

  Bullzip PDF Printer to program, który pozwala zapisywać dokumenty utworzone w każdym programie w formacie PDF. Program działa jak zainstalowana w systemie drukarka (w tym przypadku wirtualna), dlatego program, w którym jest używany musi posiadać funkcję drukowania.

 • Angel Writer

  Jeżeli w czasie pracy często korzystasz z różnego rodzaju edytorów tekstu to z pewnością powinna zainteresować Cię darmowa propozycja rosyjskiej firmy Angelic Software. Chodzi tutaj o program Angel Writer.

 • Notepad2

  Notepad2 4 to aplikacja łącząca w sobie dwie funkcje – edytora tekstu oraz edytora dla programistów. Jest ona zarazem zamiennikiem standardowego, dostarczanego wraz z systemem Windows Notatnika.

 • DocArena

  DocArena to prosty w użyciu edytor tekstu z możliwością wykorzystania oraz obróbki grafiki. Całość szybko i w łatwy sposób pozwoli przygotować użytkownikowi pożądany dokument.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dark RoomAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edytory tekstu


Kategorie