Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bullzip PDF Printer 7.2.0.1319

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: Bullzip.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.12.2009
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 2026

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Bullzip PDF Printer 7.2.0.1319

Bullzip PDF Printer to program, który pozwala zapisywać dokumenty utworzone w każdym programie w formacie PDF. Program działa jak zainstalowana w systemie drukarka (w tym przypadku wirtualna), dlatego program, w którym jest używany musi posiadać funkcję drukowania. Kiedy w gotowym dokumencie wybierzemy opcję 'drukuj' system rozpozna program jako drukarkę ale zamiast wydrukować dokument zapiszemy go jako plik PDF (lub w innym obsługiwanym formacie). Bullzip PDF Printer działa po polsku i trzydziestu innych językach. Pobierz Bullzip PDF Printer za free klikając na zielony przycisk.

Najnowszy Bullzip PDF Printer pozwala dodawać do dokumentu znak wodny. Ważne dokumenty można zabezpieczyć hasłem. Formaty, w jakich zapisać można dokument to także: BMP, JPEG, PCX, PDF, PNG oraz TIFF. W tworzonym dokumencie można użyć własnego tła (szybkie tworzenie dokumentów z własnym nagłówkiem). Tworząc dokumenty w Bullzip PDF Printer można edytować właściwości tworzonego dokumentu. Bullzip PDF Printer jest prosty w obsłudze i instalacji. Wypróbuj Bullzip PDF Printer – ściągnij już teraz.

Licencja

Bullzip PDF Printer to nie trial. Program rozpowszechniany jest na licencji GNU GPL, co oznacza, że Bullzip PDF Printer, podobnie do freeware, można pobrać i używać całkowicie bezpłatnie. Do użytku komercyjnego dla więcej niż 10 użytkowników należy zakupić wersję komercyjną Bullzip PDF Printer – download ze strony www.biopdf.com. Sprawdź jak działa Bullzip PDF Printer – pobierz i zainstaluj.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne z jakimi kompatybilny jest Bullzip PDF Printer to Windows 7, Windows 2000, Windows XP (x32 i x64), Windows 2003 (x32 i x64), Windows Vista (x32 i x64), Windows 2008. Do poprawnego działania Bullzip PDF Printer potrzebny jest GPL Ghostscript (8.64 lub nowszy). Jest on instalowany razem z Bullzip PDF Printer. Nie jest wymagane do Bullzip PDF Printer osobne spolszczenie. Bullzip PDF Printer w wersji pl działa od chwili instalacji.

Najnowsza wersja Bullzip PDF Printer do pobrania już teraz z naszego serwisu. Z działu Biuro, oprócz Bullzip PDF Printer za darmo pobierzesz równie dobre programy służące do zapisu i edycji dokumentów w formacie PDF.

Podobne Edytory tekstu

 • SynWrite

  Pobierz za darmo wielofunkcyjny edytor tekstu oraz kodu źródłowego - SynWrite!

 • Vim

  Vim 7.3 to najnowsza edycja programu będącego zaawansowanym edytorem tekstu. Choć nie wygląda on na zamieszczonych w galerii przy tym opisie screenshotach jakoś szczególnie atrakcyjnie, to jednak posiada naprawdę olbrzymie możliwości.

 • Scrivener

  Jeśli poszukujesz edytora do pisania obszernych tekstów, pobierz Scrivener zupełnie za darmo!

 • AbiWord

  Czy chcesz mieć dobry edytor tekstu, za który nie zapłacisz ani grosza? Jeżeli tak, to pobierz za darmo AbiWord 2.8.6. To aplikacja, którą można postawić na równi z Wordem i innymi uznanymi programami.

 • Notepad2

  Notepad2 4 to aplikacja łącząca w sobie dwie funkcje – edytora tekstu oraz edytora dla programistów. Jest ona zarazem zamiennikiem standardowego, dostarczanego wraz z systemem Windows Notatnika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bullzip PDF Printer 7.2.0.1319Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edytory tekstu


Kategorie