Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Angel Writer 3.2

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: Angelic Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.01.2014
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 126

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Angel Writer 3.2

Jeżeli w czasie pracy często korzystasz z różnego rodzaju edytorów tekstu to z pewnością powinna zainteresować Cię darmowa propozycja rosyjskiej firmy Angelic Software. Chodzi tutaj o program Angel Writer. Dzięki niemu użytkownik może w prosty sposób tworzyć dokumenty w najpopularniejszych formatach: RTF, HTML oraz TXT. Niestety zabrakło tutaj możliwości otwierania oraz edycji plików DOC i DOCX, które wykorzystywane są przez Microsoft Word. Całość dostępna jest w polskiej wersji językowej. Dzięki temu oraz dzięki intuicyjnemu menu, które jest niemal identyczne, jak to dostępne w Wordzie obsługa oprogramowania nie powinna sprawić problemu nawet niedoświadczonym użytkownikom.

Pomimo ograniczonych możliwości Angel Writer użytkownik dostaje wszystkie najważniejsze funkcjonalności. Mamy tutaj do czynienia między innymi z: 

- możliwością wstawiania hiperłączy,
- zmianą rozmiarów oraz rodzajów czcionek,
- punktowaniem,
- wstawianiem tabel,
- wstawianiem numeracji,
- dodawaniem grafik i zdjęć,
- zmianą kolorów (tła oraz czcionki).

Podobne Edytory tekstu

 • DocArena

  DocArena to prosty w użyciu edytor tekstu z możliwością wykorzystania oraz obróbki grafiki. Całość szybko i w łatwy sposób pozwoli przygotować użytkownikowi pożądany dokument.

 • Notepad2

  Notepad2 4 to aplikacja łącząca w sobie dwie funkcje – edytora tekstu oraz edytora dla programistów. Jest ona zarazem zamiennikiem standardowego, dostarczanego wraz z systemem Windows Notatnika.

 • Vim

  Vim 7.3 to najnowsza edycja programu będącego zaawansowanym edytorem tekstu. Choć nie wygląda on na zamieszczonych w galerii przy tym opisie screenshotach jakoś szczególnie atrakcyjnie, to jednak posiada naprawdę olbrzymie możliwości.

 • SynWrite

  Pobierz za darmo wielofunkcyjny edytor tekstu oraz kodu źródłowego - SynWrite!

 • EditPad Lite

  EditPad Lite 7.0.9 to edytor tekstu, który nie jest może tak rozbudowany jak inne tego typu programy, posiada jednak sporo ciekawych rozwiązań.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Angel Writer 3.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edytory tekstu


Kategorie