Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Scrivener 1.5

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: Literature & Latte
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.04.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 53 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 185

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Scrivener 1.5

Scrivener to wielofunkcyjne narzędzie przeznaczone dla użytkowników tworzących obszerne teksty, takie jak prace naukowe bądź książki.
Narzedzia wykorzystane w tym programie zadowolą nie tylko domorosłych pisarzy, ale również profesjonalnych autorów powieści, scenariuszy czy dziennikarzy. Użytkownik przez cały proces tworzenia ma kontrolę nad tekstem, formatować go w dowolny sposób. Ponad to mamy do dyspozycji ciekawe pomoce takie jak m.in. Corkboard czyli tablica korkowa, na której możemy zawieszać notatki, zdjęcia czy plany dalszej pracy. W jego zasobach znajdziemy też dodatkowe elementy i znaczniki, niezbędne przy opisywaniu poszczególnych obiektów i innych zdarzeń występujących w danej scenie lub rozdziale.

Dzięki Scrivener zachowany także porządek przy pracy nad długimi artykułami. Za pomocą dostępnych funkcji możemy nie tak wypunktować tekst, oznaczyć wybrany fragment komentarzem, ale nawet stworzyć transkrypcję wywiadu lub rozmowy, a także przygotować rękopis lub napisać książkę. Ponadto program daje nam możliwość wyeksportowania owoców pracy do większości znanych formatów tekstowych.

Podobne Edytory tekstu

 • Vim

  Vim 7.3 to najnowsza edycja programu będącego zaawansowanym edytorem tekstu. Choć nie wygląda on na zamieszczonych w galerii przy tym opisie screenshotach jakoś szczególnie atrakcyjnie, to jednak posiada naprawdę olbrzymie możliwości.

 • Bullzip PDF Printer

  Bullzip PDF Printer to program, który pozwala zapisywać dokumenty utworzone w każdym programie w formacie PDF. Program działa jak zainstalowana w systemie drukarka (w tym przypadku wirtualna), dlatego program, w którym jest używany musi posiadać funkcję drukowania.

 • Angel Writer

  Jeżeli w czasie pracy często korzystasz z różnego rodzaju edytorów tekstu to z pewnością powinna zainteresować Cię darmowa propozycja rosyjskiej firmy Angelic Software. Chodzi tutaj o program Angel Writer.

 • DocArena

  DocArena to prosty w użyciu edytor tekstu z możliwością wykorzystania oraz obróbki grafiki. Całość szybko i w łatwy sposób pozwoli przygotować użytkownikowi pożądany dokument.

 • Notepad2

  Notepad2 4 to aplikacja łącząca w sobie dwie funkcje – edytora tekstu oraz edytora dla programistów. Jest ona zarazem zamiennikiem standardowego, dostarczanego wraz z systemem Windows Notatnika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Scrivener 1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edytory tekstu


Kategorie