Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EditPad Lite 7.0.9

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: Jan Goyvaerts
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.04.2011
Data modyfikacji: 13.12.2011
Rozmiar: 5,45 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 360

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis EditPad Lite 7.0.9

EditPad Lite 7.0.9 to edytor tekstu, który nie jest może tak rozbudowany jak inne tego typu programy, posiada jednak sporo ciekawych rozwiązań. Mamy tu na przykład wykorzystanie paneli (podobnych do tych znanych z przeglądarek) do pracy na wielu plikach równocześnie, a także możliwość zmiany tekstu w nich za pomocą jednego kliknięcia. Co ważne - EditPad Lite 7 jest za darmo, można więc pobrać go w każdej chwili i samemu wypróbować jego możliwości. A czego się spodziewać? Wydanie EditPad Lite 7.0.9 pl posiada większość opcji znanych z innych edytorów tekstów. Posiada także wsparcie dla formatów konkurencji, możemy więc na nim otwierać dokumenty stworzone w innym programie. Jednym z najciekawszych rozwiązań EditPad Lite 7.0.9 jest możliwość cofania zmian nawet po dokonaniu zapisu pliku. Dzięki temu będziemy w stanie naprawić wszystko, co omyłkowo lub niepotrzebnie wpisaliśmy. Download EditPad Lite 7.0.9 polecamy wszystkim użytkownikom system operacyjnych z rodziny Windows., Nie ma żadnych problemów z używaniem edytora na VXP, a także i na Vista i Windows 7 program nie sprawia kłopotów – obojętnie od tego, czy posiadamy wersję 32- czy też 64-bity. Warto dodać, że program doczekał się nieco odchudzonej, przenośnej wersji. Zwie się ona EditPad Lite Portable i można znaleźć ją na osobnej stronie naszego portalu. Jeżeli jednak ktoś nie potrzebuje tego typu aplikacji, może pobrać normalne wydanie stąd. Wielkość pliku instalacyjnego to 5,45 MB, więc ściąganie go zajmie dosłownie parę chwil. Polecamy każdemu, kto szuka alternatywy dla Notatnika czy też drogich programów komercyjnych.

Podobne Edytory tekstu

 • Vim

  Vim 7.3 to najnowsza edycja programu będącego zaawansowanym edytorem tekstu. Choć nie wygląda on na zamieszczonych w galerii przy tym opisie screenshotach jakoś szczególnie atrakcyjnie, to jednak posiada naprawdę olbrzymie możliwości.

 • Angel Writer

  Jeżeli w czasie pracy często korzystasz z różnego rodzaju edytorów tekstu to z pewnością powinna zainteresować Cię darmowa propozycja rosyjskiej firmy Angelic Software. Chodzi tutaj o program Angel Writer.

 • AbiWord

  Czy chcesz mieć dobry edytor tekstu, za który nie zapłacisz ani grosza? Jeżeli tak, to pobierz za darmo AbiWord 2.8.6. To aplikacja, którą można postawić na równi z Wordem i innymi uznanymi programami.

 • Notepad2

  Notepad2 4 to aplikacja łącząca w sobie dwie funkcje – edytora tekstu oraz edytora dla programistów. Jest ona zarazem zamiennikiem standardowego, dostarczanego wraz z systemem Windows Notatnika.

 • SynWrite

  Pobierz za darmo wielofunkcyjny edytor tekstu oraz kodu źródłowego - SynWrite!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EditPad Lite 7.0.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edytory tekstu


Kategorie