Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EditPad Lite 7.0.9

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: Jan Goyvaerts
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.04.2011
Data modyfikacji: 13.12.2011
Rozmiar: 5,45 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 357

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis EditPad Lite 7.0.9

EditPad Lite 7.0.9 to edytor tekstu, który nie jest może tak rozbudowany jak inne tego typu programy, posiada jednak sporo ciekawych rozwiązań. Mamy tu na przykład wykorzystanie paneli (podobnych do tych znanych z przeglądarek) do pracy na wielu plikach równocześnie, a także możliwość zmiany tekstu w nich za pomocą jednego kliknięcia. Co ważne - EditPad Lite 7 jest za darmo, można więc pobrać go w każdej chwili i samemu wypróbować jego możliwości. A czego się spodziewać? Wydanie EditPad Lite 7.0.9 pl posiada większość opcji znanych z innych edytorów tekstów. Posiada także wsparcie dla formatów konkurencji, możemy więc na nim otwierać dokumenty stworzone w innym programie. Jednym z najciekawszych rozwiązań EditPad Lite 7.0.9 jest możliwość cofania zmian nawet po dokonaniu zapisu pliku. Dzięki temu będziemy w stanie naprawić wszystko, co omyłkowo lub niepotrzebnie wpisaliśmy. Download EditPad Lite 7.0.9 polecamy wszystkim użytkownikom system operacyjnych z rodziny Windows., Nie ma żadnych problemów z używaniem edytora na VXP, a także i na Vista i Windows 7 program nie sprawia kłopotów – obojętnie od tego, czy posiadamy wersję 32- czy też 64-bity. Warto dodać, że program doczekał się nieco odchudzonej, przenośnej wersji. Zwie się ona EditPad Lite Portable i można znaleźć ją na osobnej stronie naszego portalu. Jeżeli jednak ktoś nie potrzebuje tego typu aplikacji, może pobrać normalne wydanie stąd. Wielkość pliku instalacyjnego to 5,45 MB, więc ściąganie go zajmie dosłownie parę chwil. Polecamy każdemu, kto szuka alternatywy dla Notatnika czy też drogich programów komercyjnych.

Podobne Edytory tekstu

 • Scrivener

  Jeśli poszukujesz edytora do pisania obszernych tekstów, pobierz Scrivener zupełnie za darmo!

 • Scribus

  Scribus 1.3 to program DTP czyli służący do składania tekstu. Autorzy rozpowszechniają program Scribus za darmo na licencji GNU GPL.

 • Angel Writer

  Jeżeli w czasie pracy często korzystasz z różnego rodzaju edytorów tekstu to z pewnością powinna zainteresować Cię darmowa propozycja rosyjskiej firmy Angelic Software. Chodzi tutaj o program Angel Writer.

 • Notepad2

  Notepad2 4 to aplikacja łącząca w sobie dwie funkcje – edytora tekstu oraz edytora dla programistów. Jest ona zarazem zamiennikiem standardowego, dostarczanego wraz z systemem Windows Notatnika.

 • DocArena

  DocArena to prosty w użyciu edytor tekstu z możliwością wykorzystania oraz obróbki grafiki. Całość szybko i w łatwy sposób pozwoli przygotować użytkownikowi pożądany dokument.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EditPad Lite 7.0.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edytory tekstu


Kategorie