Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DocArena 6.5

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: Proidea Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.03.2014
Rozmiar: 62.9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 149

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis DocArena 6.5

DocArena to prosty w użyciu edytor tekstu z możliwością wykorzystania oraz obróbki grafiki. Całość szybko i w łatwy sposób pozwoli przygotować użytkownikowi pożądany dokument. Doskonale nadaje się do tworzenia dokumentacji biurowej, publikacji naukowych, rożnego rodzaju prezentacji tekstowo-graficznych czy projektowania stron internetowych. Mamy tutaj możliwość zapisywania dokumentów zarówno w formacie PDF, jak również HTML (obsługuje także HTML5), co powinno przypaść do gustu twórcom stron internetowych. Nie zabrakło także możliwości kreowania publikacji w wersjach elektronicznych w formacie EPUB oraz CHM.

Warto dodać, że DocArena w przeciwieństwie do większości konkurentów daje możliwość na odtwarzanie stworzonych dokumentów poprzez zwykłą przeglądarkę internetową, także taką, która zainstalowana jest na urządzeniach mobilnych (smartfony lub tablety). Ta funkcja z pewnością przypadnie do gustu biznesmenom, którzy często podróżują. 

Proponowana wersja testowa pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcji programu przez okres 14 dni. Po tym czasie, aby dalej cieszyć się możliwościami DocAreny, należy wykupić licencję.

Podobne Edytory tekstu

 • EditPad Lite

  EditPad Lite 7.0.9 to edytor tekstu, który nie jest może tak rozbudowany jak inne tego typu programy, posiada jednak sporo ciekawych rozwiązań.

 • SynWrite

  Pobierz za darmo wielofunkcyjny edytor tekstu oraz kodu źródłowego - SynWrite!

 • Scribus

  Scribus 1.3 to program DTP czyli służący do składania tekstu. Autorzy rozpowszechniają program Scribus za darmo na licencji GNU GPL.

 • AbiWord

  Czy chcesz mieć dobry edytor tekstu, za który nie zapłacisz ani grosza? Jeżeli tak, to pobierz za darmo AbiWord 2.8.6. To aplikacja, którą można postawić na równi z Wordem i innymi uznanymi programami.

 • Bullzip PDF Printer

  Bullzip PDF Printer to program, który pozwala zapisywać dokumenty utworzone w każdym programie w formacie PDF. Program działa jak zainstalowana w systemie drukarka (w tym przypadku wirtualna), dlatego program, w którym jest używany musi posiadać funkcję drukowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DocArena 6.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edytory tekstu


Kategorie