Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AbiWord 2.8.6

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: AbiSource
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.07.2010
Rozmiar: 7.95 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 13524

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AbiWord 2.8.6

Czy chcesz mieć dobry edytor tekstu, za który nie zapłacisz ani grosza? Jeżeli tak, to pobierz za darmo AbiWord 2.8.6. To aplikacja, którą można postawić na równi z Wordem i innymi uznanymi programami. Co więcej, dostępny za free AbiWord 2.8.6 ma wsparcie dla formatów Worda, OpenOffice’a i WordPerfect, możesz więc otwierać w nim pliki zapisane w wymienionych. To jeszcze nie koniec zalet programu. Chcesz poznać je wszystkie? Jeśli tak, to pobierz AbiWord 2.8.6 z naszej strony i przetestuj program samemu!

Download AbiWord 2.8.6 nie kosztuje Cię ani grosza, a pozwoli na korzystanie z wszystkich opcji, jakie posiadają drogie aplikacje komercyjne. Możesz więc używać różnego rodzaju czcionek, tworzyć tabelki, kopiować i wklejać fragmenty tekstu, itd. Ponieważ AbiWord 2.8.6 jest po polsku, nie będziesz mieć żadnych problemów z obsługą tej aplikacji. Warto zarazem dodać, że dostępny na tej stronie do pobrania AbiWord 2.8.6 potrafi też odczytywać strony HTML oraz obsługuje RTF. Jeśli chodzi o systemy operacyjne, program  działa na Windowsach bez zarzutu. Dlatego też możemy używać AbiWord 2.8.6 na Windows 7. W pełni wykorzystasz go również na XP oraz Vista. Istnieje także wersja AbiWord 2.8.6 pod Linux. Jeśli więc masz ten system, zajrzyj do osobnego działu na stronach naszego portalu.

Pobierzesz tą aplikację dość szybko – ma ona tylko 8 MB (niecałe).  A ponieważ AbiWord 2.8.6 jest za free, nie daj się namawiać, tylko ściągnij ją teraz! Z pewnością posłuży Ci do stworzenia wielu dokumentów tekstowych! Przetestuj AbiWord 2.8.6, a być może stanie się on twoim ulubionym edytorem tekstu!

Podobne Edytory tekstu

 • Vim

  Vim 7.3 to najnowsza edycja programu będącego zaawansowanym edytorem tekstu. Choć nie wygląda on na zamieszczonych w galerii przy tym opisie screenshotach jakoś szczególnie atrakcyjnie, to jednak posiada naprawdę olbrzymie możliwości.

 • SynWrite

  Pobierz za darmo wielofunkcyjny edytor tekstu oraz kodu źródłowego - SynWrite!

 • Angel Writer

  Jeżeli w czasie pracy często korzystasz z różnego rodzaju edytorów tekstu to z pewnością powinna zainteresować Cię darmowa propozycja rosyjskiej firmy Angelic Software. Chodzi tutaj o program Angel Writer.

 • Notepad2

  Notepad2 4 to aplikacja łącząca w sobie dwie funkcje – edytora tekstu oraz edytora dla programistów. Jest ona zarazem zamiennikiem standardowego, dostarczanego wraz z systemem Windows Notatnika.

 • Bullzip PDF Printer

  Bullzip PDF Printer to program, który pozwala zapisywać dokumenty utworzone w każdym programie w formacie PDF. Program działa jak zainstalowana w systemie drukarka (w tym przypadku wirtualna), dlatego program, w którym jest używany musi posiadać funkcję drukowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AbiWord 2.8.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edytory tekstu


Kategorie