Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AbiWord 2.8.6

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: AbiSource
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.07.2010
Rozmiar: 7.95 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 13349

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AbiWord 2.8.6

Czy chcesz mieć dobry edytor tekstu, za który nie zapłacisz ani grosza? Jeżeli tak, to pobierz za darmo AbiWord 2.8.6. To aplikacja, którą można postawić na równi z Wordem i innymi uznanymi programami. Co więcej, dostępny za free AbiWord 2.8.6 ma wsparcie dla formatów Worda, OpenOffice’a i WordPerfect, możesz więc otwierać w nim pliki zapisane w wymienionych. To jeszcze nie koniec zalet programu. Chcesz poznać je wszystkie? Jeśli tak, to pobierz AbiWord 2.8.6 z naszej strony i przetestuj program samemu!

Download AbiWord 2.8.6 nie kosztuje Cię ani grosza, a pozwoli na korzystanie z wszystkich opcji, jakie posiadają drogie aplikacje komercyjne. Możesz więc używać różnego rodzaju czcionek, tworzyć tabelki, kopiować i wklejać fragmenty tekstu, itd. Ponieważ AbiWord 2.8.6 jest po polsku, nie będziesz mieć żadnych problemów z obsługą tej aplikacji. Warto zarazem dodać, że dostępny na tej stronie do pobrania AbiWord 2.8.6 potrafi też odczytywać strony HTML oraz obsługuje RTF. Jeśli chodzi o systemy operacyjne, program  działa na Windowsach bez zarzutu. Dlatego też możemy używać AbiWord 2.8.6 na Windows 7. W pełni wykorzystasz go również na XP oraz Vista. Istnieje także wersja AbiWord 2.8.6 pod Linux. Jeśli więc masz ten system, zajrzyj do osobnego działu na stronach naszego portalu.

Pobierzesz tą aplikację dość szybko – ma ona tylko 8 MB (niecałe).  A ponieważ AbiWord 2.8.6 jest za free, nie daj się namawiać, tylko ściągnij ją teraz! Z pewnością posłuży Ci do stworzenia wielu dokumentów tekstowych! Przetestuj AbiWord 2.8.6, a być może stanie się on twoim ulubionym edytorem tekstu!

Podobne Edytory tekstu

 • Scrivener

  Jeśli poszukujesz edytora do pisania obszernych tekstów, pobierz Scrivener zupełnie za darmo!

 • SynWrite

  Pobierz za darmo wielofunkcyjny edytor tekstu oraz kodu źródłowego - SynWrite!

 • Scribus

  Scribus 1.3 to program DTP czyli służący do składania tekstu. Autorzy rozpowszechniają program Scribus za darmo na licencji GNU GPL.

 • Notepad2

  Notepad2 4 to aplikacja łącząca w sobie dwie funkcje – edytora tekstu oraz edytora dla programistów. Jest ona zarazem zamiennikiem standardowego, dostarczanego wraz z systemem Windows Notatnika.

 • EditPad Lite

  EditPad Lite 7.0.9 to edytor tekstu, który nie jest może tak rozbudowany jak inne tego typu programy, posiada jednak sporo ciekawych rozwiązań.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AbiWord 2.8.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edytory tekstu


Kategorie