Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinPatrol 19

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: BiiLP Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.11.2010
Rozmiar: 0.74 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 373

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WinPatrol 19

WinPatrol 19 to aplikacja, której celem jest dodatkowa ochrona naszego systemu operacyjnego przez szkodliwymi elementami, jakie mogą przyplątać się z sieci. Mamy tu szczególnie dobre zabezpieczenia przed spyware, jak i dialerami oraz spyware. Dodatkowo aplikacja ta daje możliwość zarządzania elementami autostartu systemu. Przez wyłączenie niektórych z nich czas oczekiwania na uruchomienie sprzętu będzie znacznie krótszy. WinPatrol działa w czasie rzeczywistym, na bieżąco monitorując wszystkie aplikacje działające w tle.

Programik ten powinien zainteresować szczególnie użytkowników przeglądarki Internet Explorer. Została tu zaimplementowana lista Browser Help Objects, która sprawdza, czy na stronie startowej nie dokonano żadnych zmian. Daje też możliwość przejrzenia elementów cookies, czyli popularnych „ciasteczek”. Jedynym minusem aplikacji jest to, że nie ma jej wydania po polsku. Można jednak bez problemu znaleźć w sieci spolszczenie, zmieniające ją w WinPatrol pl.

Dodatkowo aplikacja sprawuje nadzór nad zaplanowanymi przez system zadaniami – czyli Task Scheduler. Gdy tylko jakaś złośliwa aplikacja próbuje się tam dopisać, jesteśmy o tym ostrzegani. Dzięki temu nie zdarzy się nam sytuacja, ze system zacznie nagle wykonywać operacje, o których nie mamy pojęcia. Dlatego polecamy wszystkim download WinPatrol – ostrożności nigdy za wiele, prawda?

Aplikacja ta nie wchodzi w konflikty z innymi programami antywirusowymi, można więc używać jej i przy „dużych” aplikacjach, jak na przykład Panda, Avast, Norton, itp. Ponieważ jest to program darmowy, ani jego ściągniecie, ani też używanie nie wiąże się z żadnymi kosztami.  

Podobne Programy antywirusowe

 • ArcaMicroScan

  ArcaMicroScan 2012 to darmowy skaner antywirusowy, który charakteryzuje szybkość oraz prostota działania. Program działa w oparciu o moduł znany z popularnego programu antywirusowego tworzonego przez ArcaBit i umożliwia skanowanie zasobów systemowych w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń.

 • Avast! Free Antivirus

  Najnowsza odsłona darmowego programu antywirusowego Avast! teraz dostepna na Pobierz.pl!

 • ArcaVir 2011 Home Protection

  ArcaVir 2011 Antivirus Protection to najnowszy produkt warszawskiej firmy ArcaBit.

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • ESET Smart Security

  Dostępny w wersji testowej ESET Smart Security to program, który stworzony został do zapewnienia jak najlepszej ochrony systemowi operacyjnemu komputera


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinPatrol 19Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie