Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinPatrol 19

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: BiiLP Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.11.2010
Rozmiar: 0.74 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 374

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WinPatrol 19

WinPatrol 19 to aplikacja, której celem jest dodatkowa ochrona naszego systemu operacyjnego przez szkodliwymi elementami, jakie mogą przyplątać się z sieci. Mamy tu szczególnie dobre zabezpieczenia przed spyware, jak i dialerami oraz spyware. Dodatkowo aplikacja ta daje możliwość zarządzania elementami autostartu systemu. Przez wyłączenie niektórych z nich czas oczekiwania na uruchomienie sprzętu będzie znacznie krótszy. WinPatrol działa w czasie rzeczywistym, na bieżąco monitorując wszystkie aplikacje działające w tle.

Programik ten powinien zainteresować szczególnie użytkowników przeglądarki Internet Explorer. Została tu zaimplementowana lista Browser Help Objects, która sprawdza, czy na stronie startowej nie dokonano żadnych zmian. Daje też możliwość przejrzenia elementów cookies, czyli popularnych „ciasteczek”. Jedynym minusem aplikacji jest to, że nie ma jej wydania po polsku. Można jednak bez problemu znaleźć w sieci spolszczenie, zmieniające ją w WinPatrol pl.

Dodatkowo aplikacja sprawuje nadzór nad zaplanowanymi przez system zadaniami – czyli Task Scheduler. Gdy tylko jakaś złośliwa aplikacja próbuje się tam dopisać, jesteśmy o tym ostrzegani. Dzięki temu nie zdarzy się nam sytuacja, ze system zacznie nagle wykonywać operacje, o których nie mamy pojęcia. Dlatego polecamy wszystkim download WinPatrol – ostrożności nigdy za wiele, prawda?

Aplikacja ta nie wchodzi w konflikty z innymi programami antywirusowymi, można więc używać jej i przy „dużych” aplikacjach, jak na przykład Panda, Avast, Norton, itp. Ponieważ jest to program darmowy, ani jego ściągniecie, ani też używanie nie wiąże się z żadnymi kosztami.  

Podobne Programy antywirusowe

 • AVG LinkScanner

  AVG LinkScanner to składowa część AVG Anti-Virus, która instalowana może być bez konieczności instalacji całego pakietu. Aplikacja ta służy przede wszystkim do wnikliwego sprawdzania przeglądanych przez nas stron internetowych pod kątem różnego rodzaju zagrożeń (wirusy, robaki, konie trojańskie, oprogramowanie szpiegujące).

 • PC Tools AntiVirus Free Edition

  Bezpieczeństwo komputera to sprawa dość istotna, więc każdy program antywirusowy budzi zainteresowanie użytkowników. Dostępny za darmo PC Tools AntiVirus to jedno z takich zabezpieczeń, które mają zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo używania sieci.

 • HitmanPro

  HitmaPro jest nową wersją legendarnego programu Hitman Pro, czyli zaawansowanego skanera sprawdzającego, czy nasz system nie został zainfekowany przez niebezpieczne oprogramowanie, takie jak: wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • F-Secure Anti-Virus 2011

  F-Secure Anti-Virus 2011 to program antywirusowy, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak też i małej firmie czy przedsiębiorstwie. Jest on przeznaczony do wyszukiwania wszelkiego rodzaju zagrożeń – od wirusów po elementy szpiegujące.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinPatrol 19Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie