Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TrustPort USb Antivirus 2012

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Trustport
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.06.2011
Rozmiar: 84,7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 246

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis TrustPort USb Antivirus 2012

TrustPort USb Antivirus to mobilne rozwiązanie dla szybkiego i  bezpiecznego przesyłania danych za pośrednictwem wymiennych nośników pamięci flash np. kart pamięci czy dysków. Zapobiega kopiowaniu i przenoszeniu szkodliwego kodu na tego typu nośniki pamięci, wykonuje wszelkie testy antywirusowe na danym komputerze.

TrustPort USb Antivirus pozwala na szyfrowanie różnego rodzaju plików przed dostępem osób nieuprawnionych, oferuje również niezawodne niszczenie wszystkich prywatnych danych, które nie są już potrzebne. Najważniejsze funkcje to: automatyczna aktualizacja, ochrona antywirusowa i antyspyware, niszczenie prywatnych danych, stała ochrona nośników, ochrona danych przez szyfrowanie, skanowanie każdego komputera. Zachęcamy do wypróbowania tego świetnego niezawodnego narzędzia.

Podobne Programy antywirusowe

 • Emsisoft HiJack Free

  Emsisoft HiJackFree 4 to aplikacja adresowana do zaawansowanych użytkowników, którzy potrzebują dokonać szczegółowej analizy systemu operacyjnego. Program ten dokonuje dogłębnego skanu systemu, wychwytując w nim wszystkie elementy niepożądane, jak spyware, wirusy, robaki, HiJackers czy też Adware.

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!

 • ArcaMicroScan

  ArcaMicroScan 2012 to darmowy skaner antywirusowy, który charakteryzuje szybkość oraz prostota działania. Program działa w oparciu o moduł znany z popularnego programu antywirusowego tworzonego przez ArcaBit i umożliwia skanowanie zasobów systemowych w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń.

 • AVG LinkScanner

  AVG LinkScanner to składowa część AVG Anti-Virus, która instalowana może być bez konieczności instalacji całego pakietu. Aplikacja ta służy przede wszystkim do wnikliwego sprawdzania przeglądanych przez nas stron internetowych pod kątem różnego rodzaju zagrożeń (wirusy, robaki, konie trojańskie, oprogramowanie szpiegujące).

 • AVG AntiVirus

  Pobierz jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych programów antywirusowych - AVG AntiVirus!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TrustPort USb Antivirus 2012

dodał: ~Rychu , 10.07.2013

Swietny wynalazek! Dla kogos kto przenoesi dane na pendriwach to bomba. Z konkurencji ma cos takiego tylko Panda. Polecam

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie