Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TrustPort antivirus 2012

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Trustport
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.06.2011
Rozmiar: 209 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 308

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis TrustPort antivirus 2012

TrustPort antivirus 2012 to pierwszorzędny program zabezpieczający w czasie rzeczywistym komputery osobiste przed wirusami oraz programami szpiegującymi. Wykorzystuje technikę dwóch silników skanowania, dzięki czemu osiąga czołowy wskaźnik wykrywalności wirusów wśród wszystkich programów tego typu. Posiadaczom tego pewnego i sprawdzonego oprogramowania nie będą straszne wirusy, robaki, trojany oraz inne złośliwe oprogramowanie. Aplikacja umożliwia skanowanie dysku na żądanie- możliwe jest ustalenie częstotliwości (np. codziennie lub co tydzień) dokonywanego skanowania, podobnie jak dokonywanie skanu doraźnie, według potrzeby.

TrustPort antivirus 2012 oferuje możliwość automatycznych aktualizacji (dzięki czemu użytkownik będzie chroniony przed najnowszymi zagrożeniami). Dzięki analizie heurystycznej antywirus umożliwia również wykrywanie wirusów jeszcze nie w pełni określonych. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i intuicyjna. Program jest odporny na ataki, dzięki czemu mamy pewność, że będzie prawidłowo funkcjonował nawet w przypadku ataków złośliwego oprogramowania. Nie ma możliwości zmiany działania aplikacji poprzez nieautoryzowany software: złośliwe oprogramowanie zostaje odpowiednio wcześnie zablokowane, w związku z czym nie może wyłączyć lub zmodyfikować działania TrustPort antivirusa.

Program zapewnia nam również automatyczne monitorowanie mediów. Do zaoferowania mamy wersję trial, działającą przez 30 dni. Program działa w językach: czeskim, niemieckim, duńskim, angielskim, hiszpańskim, francuskim, włoskim, rosyjskim oraz holenderskim. TrustPort antivirus 2012 jest godny polecenia przede wszystkim tym, którzy cenią sobie sprawdzone rozwiązania i zależy im na bezpiecznym użytkowaniu swojego komputera.

Wersja antywirusa 2012, zadebiutowała w naszym kraju w lipcu 2011 roku. Jest to pierwsze wydanie programów z serii TrustPort po polsku.

Podobne Programy antywirusowe

 • ArcaMicroScan

  ArcaMicroScan 2012 to darmowy skaner antywirusowy, który charakteryzuje szybkość oraz prostota działania. Program działa w oparciu o moduł znany z popularnego programu antywirusowego tworzonego przez ArcaBit i umożliwia skanowanie zasobów systemowych w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń.

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!

 • Immunet Protect

  Immunet Protect to bardzo popularny program antywirusowy, który zapewnia pełną ochronę przed ponad 13 milionami najróżniejszych zagrożeń na które można natrafić, np. przeglądając zasoby sieci.

 • F-Secure Anti-Virus 2011

  F-Secure Anti-Virus 2011 to program antywirusowy, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak też i małej firmie czy przedsiębiorstwie. Jest on przeznaczony do wyszukiwania wszelkiego rodzaju zagrożeń – od wirusów po elementy szpiegujące.

 • AVG Anti-Virus

  Jest to darmowa odmiana profesjonalnego programu antywirusowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TrustPort antivirus 2012

dodał: ~Gosciu , 10.07.2013

Bardzo lekki i skuteczny.Polecam

dodał: ~Lechnet , 10.07.2013

U mnie sie sprawdza. Wlasnie konczy mi sie licencja i bede odnawial. Nowy ale calkiem dobry (lekki ) program antywirusowy

dodał: ~Maks , 07.07.2011

Dobry program, testowałem i robi bardzo pozytywne wrażenie. Nie obciąża systemu, praktycznie jest nie odczuwalny. Myślę, że to dobra konkurencja dla najbardziej znanych programów na rynku.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie