Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ThreatFire 4.0.0.6

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: PC Tools
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.10.2008
Rozmiar: 21.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 425

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ThreatFire 4.0.0.6


ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.


Program nieustannie chroni komputer przed atakami wykrywając złośliwe zachowanie, takie jak zdobywanie naciśnięć klawiszy lub wykradanie danych,  a nie jak programy antywirusowe oparte o bazy wirusów wykrywające tylko znane zagrożenia Dzięki wdrożeniu zaawansowanej technologi analizy behawioralnej w czasie rzeczywistym ThreatFire jest w stanie zatrzymać nieznane zagrożenia jedynie przez wykrycie ich  złośliwych zachowań..

ThreatFire's ActiveDefense opatentowana technologia oferująca ochronę przed wszystkimi rodzajami zagrożeń internetowych - zarówno znanych jak  i nieznanych - spyware, adware, keyloggereami, wirusami, robakami, końmi trojańskimi, rootkitami, itp. Narzędzie w bezpłatnej doskonale nadaje się do zastosowań biurze lub w domu.

Podobne Programy antywirusowe

 • ArcaMicroScan

  ArcaMicroScan 2012 to darmowy skaner antywirusowy, który charakteryzuje szybkość oraz prostota działania. Program działa w oparciu o moduł znany z popularnego programu antywirusowego tworzonego przez ArcaBit i umożliwia skanowanie zasobów systemowych w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń.

 • Ad-Aware Free Internet Security

  Każdy komputer powinien być zaopatrzony w program antywirusowy, który ochroni go przed szkodliwym działaniem wirusów. Dobra aplikacja nie musi być jednak programem, za który trzeba płacić - Ad-Aware Free Internet Security 9.6 doskonałym tego przykładem.

 • AVG LinkScanner

  AVG LinkScanner to składowa część AVG Anti-Virus, która instalowana może być bez konieczności instalacji całego pakietu. Aplikacja ta służy przede wszystkim do wnikliwego sprawdzania przeglądanych przez nas stron internetowych pod kątem różnego rodzaju zagrożeń (wirusy, robaki, konie trojańskie, oprogramowanie szpiegujące).

 • G DATA AntiVirus

  G DATA AntiVirus 2013 to aplikacja znanego producenta oprogramowania zabezpieczającego, której celem jest ochrona systemu operacyjnego podczas przeglądania stron sieci.

 • ESET NOD32

  ESET NOD32 6 to najnowsza edycja popularnego programu antywirusowego, który we wszelkich rankingach na najlepsze programy tego typu zawsze zajmuje wysoką pozycję.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ThreatFire 4.0.0.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie