Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ThreatFire 4.0.0.6

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: PC Tools
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.10.2008
Rozmiar: 21.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 428

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ThreatFire 4.0.0.6


ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.


Program nieustannie chroni komputer przed atakami wykrywając złośliwe zachowanie, takie jak zdobywanie naciśnięć klawiszy lub wykradanie danych,  a nie jak programy antywirusowe oparte o bazy wirusów wykrywające tylko znane zagrożenia Dzięki wdrożeniu zaawansowanej technologi analizy behawioralnej w czasie rzeczywistym ThreatFire jest w stanie zatrzymać nieznane zagrożenia jedynie przez wykrycie ich  złośliwych zachowań..

ThreatFire's ActiveDefense opatentowana technologia oferująca ochronę przed wszystkimi rodzajami zagrożeń internetowych - zarówno znanych jak  i nieznanych - spyware, adware, keyloggereami, wirusami, robakami, końmi trojańskimi, rootkitami, itp. Narzędzie w bezpłatnej doskonale nadaje się do zastosowań biurze lub w domu.

Podobne Programy antywirusowe

 • Immunet Protect

  Immunet Protect to bardzo popularny program antywirusowy, który zapewnia pełną ochronę przed ponad 13 milionami najróżniejszych zagrożeń na które można natrafić, np. przeglądając zasoby sieci.

 • G DATA AntiVirus

  G DATA AntiVirus 2013 to aplikacja znanego producenta oprogramowania zabezpieczającego, której celem jest ochrona systemu operacyjnego podczas przeglądania stron sieci.

 • AVG Internet Security

  Chroń swój komputer przy pomocy AVG Internet Security!

 • Dr.WEB CureIt!

  Dr.WEB CureIt! to proste narzędzie, które skanuje nasz komputer w poszukiwaniu niechcianego, złośliwego oprogramowania i w skuteczny sposób je usuwa. Aktualizowane na bieżąco bazy danych nie pozwolą na pominięcie żadnego niebezpieczeństwa.

 • 360 Internet Security

  360 Internet Security w wersji 5.0 to ceniona i jednocześnie darmowa aplikacja, która zapewni dobrą ochronę przed wirusami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ThreatFire 4.0.0.6



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie