Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SUPERAntiSpyware 4.22.1014

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: SUPERAntiSpyware.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.11.2008
Rozmiar: 5.5 Mb
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1330

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SUPERAntiSpyware 4.22.1014

SuperAntiSpyware to jeden z najbardziej kompletnych skanerów antywirusowych dostępnych na rynku.

SUPERAntiSpyware został zaprojektowany do walki z programami typu: Spyware, Adware, Malware, Trojany, Dialery, internetowe robaki, KeyLogger i HiJack. Program korzysta z technologi wielowymiarowego skanowania oraz kontroluje wszelkie procesy uruchomione na twoim komputerze dzięki temu potrafi wykryć niechciane oprogramowanie, które wymknęło się innym aplikacjom. SUPERAntiApyware zapewnia szybkie i kompletne skanowanie dysków twardych oraz przenośnych, pamięci operacyjnej oraz rejestru. Opcje programu pozwalają również na skanowanie pojedynczych folderów. Aplikacja posiada również blokadę działającą w czasie rzeczywistym i na bieżąco chroniącą twój komputer, również nieustannie monitorowane jest tzw. 50 krytycznych punktów twojego komputera co pozawala zapobiegać wielu przykrym niespodziankom. SUPERAntiSpyware posiada również organizer pozwalający na planowanie i programowanie przyszłych skanowań twoich dysków i pamięci. ­

Zobacz najnowszą wersję stabilną programu dostępną pod tym linkiem: SUPERAntiSpyware Free Edition.

Podobne Programy antywirusowe

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • Szczepionki

  Szczepionki to bezpłatny skaner antywirusowy, opracowany przez znaną firmę G DATA.

 • Dr.WEB CureIt!

  Dr.WEB CureIt! to proste narzędzie, które skanuje nasz komputer w poszukiwaniu niechcianego, złośliwego oprogramowania i w skuteczny sposób je usuwa. Aktualizowane na bieżąco bazy danych nie pozwolą na pominięcie żadnego niebezpieczeństwa.

 • AVG AntiVirus

  Pobierz jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych programów antywirusowych - AVG AntiVirus!

 • Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

  Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 10.2.0.700 to darmowy program antywirusowy, który cieszy sporą popularnością ze względu na bogactwo opcji i szybkość działania. Pełna wersja Avira AntiVir Antivirus 10.2.0.700 doskonale radzi sobie z nawet z najniebezpieczniejszymi wirusami, jak i z pospolitymi robakami, nie obciążając przy tym zasobów systemowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SUPERAntiSpyware 4.22.1014Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie