Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Stinger 10.2

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: McAfee, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Data modyfikacji: 05.03.2012
Rozmiar: 8,64 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 425

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Stinger 10.2

Stinger to darmowy skaner antywirusowy opracowany przez AVERT (Anti-virus and Vulnerability Emergency Response Team)firmy McAfee.

Program wykrywa najczęściej spotykane wirusy, dzięki czemu nadaje się doskonale do rutynowej kontroli komputera. Potrafi skanować skompresowane pliki umożliwia likwidację wykrytych wirusów i permanentne usunięcie zarażonych plików. Aplikacja wykrywa około 2 tysiące popularnych antywirusów (skanując również pliki skompresowane), ma funkcjonalność naprawiania ich oraz ewentualnego kasowania, tak jak się dzieje w przypadku klasycznych aplikacji antywirusowych. Raport z działań programu można zapisać w specjalnym pliku do późniejszego wglądu. Niewątpliwą zaletą Stingera jest jego darmowa licencja.

Należy pamiętać, że aplikacja nie zastąpi pełnego programu antywirusowego.

Podobne Programy antywirusowe

 • TrustPort antivirus

  TrustPort antivirus 2012 oferuje możliwość automatycznych aktualizacji (dzięki czemu użytkownik będzie chroniony przed najnowszymi zagrożeniami).

 • AVG Anti-Virus

  Jest to darmowa odmiana profesjonalnego programu antywirusowego.

 • Szczepionki

  Szczepionki to bezpłatny skaner antywirusowy, opracowany przez znaną firmę G DATA.

 • Ad-Aware Free Internet Security

  Każdy komputer powinien być zaopatrzony w program antywirusowy, który ochroni go przed szkodliwym działaniem wirusów. Dobra aplikacja nie musi być jednak programem, za który trzeba płacić - Ad-Aware Free Internet Security 9.6 doskonałym tego przykładem.

 • Kaspersky Rescue Disk

  Kaspersky Rescue Disk to niezwykle przydatne narzedzie w przypadku, gdy nasz komputer jest na tyle zawirusowany, że nie jesteśmy w stanie go uruchomić. Kaspersky Rescue Disk startuje bez konieczności włączania systemu operacyjnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Stinger 10.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie