Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Stinger 10.2

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: McAfee, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Data modyfikacji: 05.03.2012
Rozmiar: 8,64 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 429

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Stinger 10.2

Stinger to darmowy skaner antywirusowy opracowany przez AVERT (Anti-virus and Vulnerability Emergency Response Team)firmy McAfee.

Program wykrywa najczęściej spotykane wirusy, dzięki czemu nadaje się doskonale do rutynowej kontroli komputera. Potrafi skanować skompresowane pliki umożliwia likwidację wykrytych wirusów i permanentne usunięcie zarażonych plików. Aplikacja wykrywa około 2 tysiące popularnych antywirusów (skanując również pliki skompresowane), ma funkcjonalność naprawiania ich oraz ewentualnego kasowania, tak jak się dzieje w przypadku klasycznych aplikacji antywirusowych. Raport z działań programu można zapisać w specjalnym pliku do późniejszego wglądu. Niewątpliwą zaletą Stingera jest jego darmowa licencja.

Należy pamiętać, że aplikacja nie zastąpi pełnego programu antywirusowego.

Podobne Programy antywirusowe

 • G DATA TotalCare

  G DATA TotalCare 2012 jest uznanym na całym świecie pakietem bezpieczeństwa, który przyda się zarówno w domu, jak i firmie. Oferuje on zabezpieczenie przed wszystkimi rodzajami wirusów.

 • HitmanPro

  HitmaPro jest nową wersją legendarnego programu Hitman Pro, czyli zaawansowanego skanera sprawdzającego, czy nasz system nie został zainfekowany przez niebezpieczne oprogramowanie, takie jak: wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.

 • Kaspersky Anti-Virus

  Program antywirusowy firmy Kaspersky zdobył renomę swą klasą i niezawodnością. Najnowszy Kaspersky Anti-Virus 2014 chroni PC w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami czyhającymi na bezpieczeństwo naszego komputera, które pojawiają się we wiadomościach e-mail, w czasie przeglądania stron www lub w plikach kopiowanych na komputer.

 • Panda Cloud Antivirus

  Rynek programów antywirusowych wydaje się jednym z najbardziej skomercjalizowanych. Nie jest łatwo znaleźć dobry, darmowy program antywirusowy.

 • AVG Internet Security

  Chroń swój komputer przy pomocy AVG Internet Security!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Stinger 10.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie