Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Stinger 10.0.1.926

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: McAfee
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Data modyfikacji: 21.10.2011
Rozmiar: 8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 130

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Stinger 10.0.1.926

Stinger to skaner antywirusowy tworzony przez McAfee, który ma stanowić prostą alternatywę dla płatnych pakietów antywirusowych tworzonych przez tą firmę. Stinger Antivirus to jeden z najprostszych programów chroniących komputery przed wirusami, który pozwala na wykrycie ponad 200 najgroźniejszych i najpopularniejszych zagrożeń z sieci. Dzięki niewielkim rozmiarom Stinger do pobrania z naszego serwisu nie obciąża zbyt bardzo zasobów systemowych i może być zainstalowany nawet na starszych komputerach.

Download Stinger, oprócz skutecznej ochrony, pozwala również na leczenie zainfekowanych plików, bądź ich całkowite usunięcie. Program potrafi skanować również skompresowane pliki, dzięki czemu jego skuteczność jest jeszcze większa. Stinger jest za free udostępniany użytkownikom, co razem z jego licznymi możliwościami stanowi doskonałą ofertę dla ludzi niekoniecznie chcących wydawać grube pieniądze na inne pakiety tego typu. Skaner antywirusowy Stinger doskonale radzi sobie również z trojanami i innymi szkodnikami komputerowymi. Niestety nie istnieje Stinger po polsku i dlatego pozostaje nam wyłącznie wersja anglojęzyczna. Brak Stinger pl nie powinien jednak nikogo martwić, gdyż jak na klasyczny program antywirusowy przystało Stinger działa automatycznie, pytając użytkownika jedynie o formę działania i czas walki z wirusami.

Stinger działa z Windows 7 oraz z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Nie ma natomiast Stinger pod Linux i użytkownicy tego systemu są skazani na inny skaner. Pobierz Stinger i zabezpiecz swój komputer przed niepożądanym zagrożeniem z sieci. Najnowszą wersję Stinger za free znajdziesz na naszej stronie.

Podobne Programy antywirusowe

 • HitmanPro

  HitmaPro jest nową wersją legendarnego programu Hitman Pro, czyli zaawansowanego skanera sprawdzającego, czy nasz system nie został zainfekowany przez niebezpieczne oprogramowanie, takie jak: wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.

 • ESET Smart Security

  Dostępny w wersji testowej ESET Smart Security to program, który stworzony został do zapewnienia jak najlepszej ochrony systemowi operacyjnemu komputera

 • ArcaVir 2011 Home Protection

  ArcaVir 2011 Antivirus Protection to najnowszy produkt warszawskiej firmy ArcaBit.

 • G DATA TotalCare

  G DATA TotalCare 2012 jest uznanym na całym świecie pakietem bezpieczeństwa, który przyda się zarówno w domu, jak i firmie. Oferuje on zabezpieczenie przed wszystkimi rodzajami wirusów.

 • Kaspersky Rescue Disk

  Kaspersky Rescue Disk to niezwykle przydatne narzedzie w przypadku, gdy nasz komputer jest na tyle zawirusowany, że nie jesteśmy w stanie go uruchomić. Kaspersky Rescue Disk startuje bez konieczności włączania systemu operacyjnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Stinger 10.0.1.926Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie