Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Stinger 11

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: McAfee, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 10,6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7, 8
Liczba pobrań: 95

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Stinger 11

Stinger to darmowy skaner antywirusowy firmy McAfee. Doskonale poradzi sobie z wykrywaniem najpopularniejszych wirusów oraz ewentualnym ich naprawianiem bądź kasowaniem.

Dzięki szybkiemu wykrywaniu najpopularniejszych wirusów, prezentowany program doskonale sprawdzi się jako codzienny skaner plików. Warto dodać, że obecnie w bazie Stinger'a znajduje się niemal 3 tysiące różnych wirusów i robaków. Nie zabrakło także funkcji reperacji, a w przypadku braku możliwości naprawy - kasowania zainfekowanych plików.

Jedną z największych zalet antywirusa jest darmowa licencja. 

Podobne Programy antywirusowe

 • Ad-Aware Free Internet Security

  Każdy komputer powinien być zaopatrzony w program antywirusowy, który ochroni go przed szkodliwym działaniem wirusów. Dobra aplikacja nie musi być jednak programem, za który trzeba płacić - Ad-Aware Free Internet Security 9.6 doskonałym tego przykładem.

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

 • WinPatrol 19

  WinPatrol 19 to aplikacja, której celem jest dodatkowa ochrona naszego systemu operacyjnego przez szkodliwymi elementami, jakie mogą przyplątać się z sieci. Mamy tu szczególnie dobre zabezpieczenia przed spyware, jak i dialerami oraz spyware.

 • AVG Anti-Virus

  Jest to darmowa odmiana profesjonalnego programu antywirusowego.

 • AVG LinkScanner

  AVG LinkScanner to składowa część AVG Anti-Virus, która instalowana może być bez konieczności instalacji całego pakietu. Aplikacja ta służy przede wszystkim do wnikliwego sprawdzania przeglądanych przez nas stron internetowych pod kątem różnego rodzaju zagrożeń (wirusy, robaki, konie trojańskie, oprogramowanie szpiegujące).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Stinger 11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie