Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Stinger 11

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: McAfee, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 10,6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7, 8
Liczba pobrań: 93

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Stinger 11

Stinger to darmowy skaner antywirusowy firmy McAfee. Doskonale poradzi sobie z wykrywaniem najpopularniejszych wirusów oraz ewentualnym ich naprawianiem bądź kasowaniem.

Dzięki szybkiemu wykrywaniu najpopularniejszych wirusów, prezentowany program doskonale sprawdzi się jako codzienny skaner plików. Warto dodać, że obecnie w bazie Stinger'a znajduje się niemal 3 tysiące różnych wirusów i robaków. Nie zabrakło także funkcji reperacji, a w przypadku braku możliwości naprawy - kasowania zainfekowanych plików.

Jedną z największych zalet antywirusa jest darmowa licencja. 

Podobne Programy antywirusowe

 • Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

  Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 10.2.0.700 to darmowy program antywirusowy, który cieszy sporą popularnością ze względu na bogactwo opcji i szybkość działania. Pełna wersja Avira AntiVir Antivirus 10.2.0.700 doskonale radzi sobie z nawet z najniebezpieczniejszymi wirusami, jak i z pospolitymi robakami, nie obciążając przy tym zasobów systemowych.

 • Panda Antivirus 1.0

  Chociaż na komputerach PC program antywirusowy Panda Security znany jest już od dawna, to jednak posiadacze komputerów Mac nie mieli jeszcze okazji go testować.

 • ArcaMicroScan

  ArcaMicroScan 2012 to darmowy skaner antywirusowy, który charakteryzuje szybkość oraz prostota działania. Program działa w oparciu o moduł znany z popularnego programu antywirusowego tworzonego przez ArcaBit i umożliwia skanowanie zasobów systemowych w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń.

 • Panda Cloud Antivirus

  Rynek programów antywirusowych wydaje się jednym z najbardziej skomercjalizowanych. Nie jest łatwo znaleźć dobry, darmowy program antywirusowy.

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Stinger 11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie