Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PC Tools ThreatFire 4

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: PC Tools
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 9 MB
System operacyjny: Windows 2000, 2003, Vista
Liczba pobrań: 952

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PC Tools ThreatFire 4

PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

Program nieustannie chroni komputer przed atakami wykrywając złośliwe zachowanie, takie jak zdobywanie naciśnięć klawiszy lub wykradanie danych,  a nie jak programy antywirusowe oparte o bazy wirusów wykrywające tylko znane zagrożenia Dzięki wdrożeniu zaawansowanej technologi analizy behawioralnej w czasie rzeczywistym ThreatFire jest w stanie zatrzymać nieznane zagrożenia jedynie przez wykrycie ich  złośliwych zachowań..

ThreatFire's ActiveDefense opatentowana technologia oferująca ochronę przed wszystkimi rodzajami zagrożeń internetowych - zarówno znanych jak  i nieznanych - spyware, adware, keyloggereami, wirusami, robakami, końmi trojańskimi, rootkitami, itp. Narzędzie w bezpłatnej doskonale nadaje się do zastosowań biurze lub w domu.


Podobne Programy antywirusowe

 • Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

  Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 10.2.0.700 to darmowy program antywirusowy, który cieszy sporą popularnością ze względu na bogactwo opcji i szybkość działania. Pełna wersja Avira AntiVir Antivirus 10.2.0.700 doskonale radzi sobie z nawet z najniebezpieczniejszymi wirusami, jak i z pospolitymi robakami, nie obciążając przy tym zasobów systemowych.

 • PC Tools AntiVirus Free Edition

  Bezpieczeństwo komputera to sprawa dość istotna, więc każdy program antywirusowy budzi zainteresowanie użytkowników. Dostępny za darmo PC Tools AntiVirus to jedno z takich zabezpieczeń, które mają zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo używania sieci.

 • Norton AntiVirus 2013

  Jeśli mówimy o najlepszych na świecie programach antywirusowych, z pewnością jako jeden z nich przychodzi nam na myśl Norton. Co powoduje sukces tej marki? Powodów jest kilka – na przykład przejrzysty interfejs.

 • G DATA AntiVirus

  G DATA AntiVirus 2013 to aplikacja znanego producenta oprogramowania zabezpieczającego, której celem jest ochrona systemu operacyjnego podczas przeglądania stron sieci.

 • Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania

  Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania jest dobrą aplikacją do wykrywania wirusów i Trojanów, jakie mogą skrywać się w systemie


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PC Tools ThreatFire 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie