Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PC Tools ThreatFire 4

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: PC Tools
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 9 MB
System operacyjny: Windows 2000, 2003, Vista
Liczba pobrań: 952

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PC Tools ThreatFire 4

PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

Program nieustannie chroni komputer przed atakami wykrywając złośliwe zachowanie, takie jak zdobywanie naciśnięć klawiszy lub wykradanie danych,  a nie jak programy antywirusowe oparte o bazy wirusów wykrywające tylko znane zagrożenia Dzięki wdrożeniu zaawansowanej technologi analizy behawioralnej w czasie rzeczywistym ThreatFire jest w stanie zatrzymać nieznane zagrożenia jedynie przez wykrycie ich  złośliwych zachowań..

ThreatFire's ActiveDefense opatentowana technologia oferująca ochronę przed wszystkimi rodzajami zagrożeń internetowych - zarówno znanych jak  i nieznanych - spyware, adware, keyloggereami, wirusami, robakami, końmi trojańskimi, rootkitami, itp. Narzędzie w bezpłatnej doskonale nadaje się do zastosowań biurze lub w domu.


Podobne Programy antywirusowe

 • AVG Internet Security

  Chroń swój komputer przy pomocy AVG Internet Security!

 • Amiti Antivirus

  Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast.

 • HitmanPro

  HitmaPro jest nową wersją legendarnego programu Hitman Pro, czyli zaawansowanego skanera sprawdzającego, czy nasz system nie został zainfekowany przez niebezpieczne oprogramowanie, takie jak: wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.

 • TrustPort USb Antivirus

  TrustPort USb Antivirus to mobilne rozwiązanie dla szybkiego i bezpiecznego przesyłania danych za pośrednictwem wymiennych nośników pamięci flash np. kart pamięci czy dysków.

 • Bitdefender Antivirus Free Edition

  Bitdefender Antivirus Free Edition to darmowa ochrona twojego komputera przed szkodliwym oprogramowaniem płynącym z internetu!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PC Tools ThreatFire 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie