Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PC Tools Antivirus 6.1

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: PC Tools
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.12.2009
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 3121

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PC Tools Antivirus 6.1

Najnowszy PC Tools Antivirus 6.1 to bezpłatny program antywirusowy oferujący ochronę przed zagrożeniami w czasie rzeczywistym. Program oferuje zabezpieczenie plików i poczty elektronicznej. PC Tools Antivirus 6.1 można używać w celach prywatnych i komercyjnych. Mimo że PC Tools Antivirus 6.1 jest free posiada on te same właściwości co programy płatne. PC Tools Antivirus 6.1 działa po polsku. Pobierz PC Tools Antivirus 6.1 za darmo.

PC Tools Antivirus 6.1 chroni komputer kiedy pracujesz, serfujesz po internecie czy w czasie gry. PC Tools Antivirus 6.1 gwarantuje bezpieczeństwo przed wirusami, trojanami i robakami. Program wykrywa groźne procesy, poddaje je kwarantannie oraz usuwa z komputera. Dzięki technologii IntelliGuard komputer chroniony jest w czasie rzeczywistym. PC Tools Antivirus 6.1 automatycznie przeprowadza download aktualizacji baz sygnatur wirusów. Dodatkowo pozytywne opinie zbiera niskie obciążenie systemu, jakim cechuje się PC Tools Antivirus 6.1 - ściągnij i sprawdź.

Licencja

Licencja na jakiej rozpowszechniana jest wersja podstawowa PC Tools Antivirus 6.1 to freeware. Istnieją dwie możliwości rozbudowy licencji. Pierwszym krokiem jest darmowa rejestracja. W jej wyniku uzyskujemy priorytetowo aktualizacje baz sygnatur wirusów oraz dostęp do dwudziestoczterogodzinnej obsługi technicznej. Drugim krokiem może być zakupienie licencji za 29.95 euro. Użytkownicy wersji płatnej mają dostęp do pomocy telefonicznej serwisu producenta. PC Tools Antivirus 6.1 nie jest trial – wersja płatna jest identyczna z darmową i różni się tylko dostępem do telefonicznej pomocy technicznej. PC Tools Antivirus 6.1 w wersji pl działa od chwili instalacji. Nie jest wymagane do PC Tools Antivirus 6.1 osobne spolszczenie.

Wymagania systemowe

PC Tools Antivirus 6.1 jest kompatybilny z Windows Vista (tylko x32), Windows XP oraz Windows 2000. Producent nie podaje na razie informacji na temat kompatybilności PC Tools Antivirus 6.1 i Windows 7.

Minimalne wymagania sprzętowe

Procesor Intel Pentium 300 MHz, 256 MB pamięci RAM, 40 MB wolnego miejsca na dysku, Internet Explorer 6.

Sprawdź jak działa PC Tools Antivirus 6.1 - pobierz za darmo. Oprócz PC Tools Antivirus 6.1 czekają do pobrania z naszego działu Bezpieczeństwo darmowe firewalle oraz pakiety internet security.

Podobne Programy antywirusowe

 • Bitdefender Antivirus Free Edition

  Bitdefender Antivirus Free Edition to darmowa ochrona twojego komputera przed szkodliwym oprogramowaniem płynącym z internetu!

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!

 • Panda Antivirus Pro

  Panda Antivirus Pro 2013 to bardzo skuteczne narzędzie, którego celem jest ochrona komputera przed wszelkiego rodzaju atakami z sieci

 • AVG AntiVirus

  Pobierz jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych programów antywirusowych - AVG AntiVirus!

 • Avast! Free Antivirus

  Najnowsza odsłona darmowego programu antywirusowego Avast! teraz dostepna na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PC Tools Antivirus 6.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie