Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PC Tools AntiVirus Free Edition 9

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: PC Tools
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.09.2010
Data modyfikacji: 12.06.2012
Rozmiar: 0.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 844

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PC Tools AntiVirus Free Edition 9

Bezpieczeństwo komputera to sprawa dość istotna, więc każdy program antywirusowy budzi zainteresowanie użytkowników. Dostępny za darmo PC Tools AntiVirus to jedno z takich zabezpieczeń, które mają zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo używania sieci. Co wyróżnia go od innych podobnych aplikacji to bardzo małe wykorzystanie zasobów, tak więc mając włączony program nie odczuwamy żadnych efektów jego działania – choć pracuje cały czas!

Jak to możliwe? Cóż, to już tajemnica producentów. W każdym razie efekty to ochrona poczty e-mail, sprawdzanie plików ściąganych z sieci, skanowanie systemu i inne czynności. Download PC Tools AntiVirus pl zajmuje tylko chwilę, ponieważ plik instalacyjny to zaledwie 0,5 MB. Jako że nie trzeba za niego płacić ani grosza, warto spróbować. Tym bardziej, że aplikacja posiada automatyczne aktualizacje, więc nie musimy kłopotać się o sprawdzanie, czy wyszła kolejna wersja. Jako że jest to PC Tools AntiVirus pl, nie potrzeba żadnych instrukcji do zrozumienia wszystkich opcji czy też ustawień konfiguracji. To kolejna z zalet tego niewielkiego uniwersalnego programu.

Polecamy go każdemu posiadaczowi Windows. Aplikacja świetnie sprawuje się pod Vista i XP. Także pod Windows 7 PC Tools AntiVirus będzie działać bez żadnych zastrzeżeń. Jest to wersja darmowa, przeznaczona tylko i wyłącznie do użytku domowego. Dla firm i biur polecamy wersję komercyjną – wszelkie informacje na jej temat znajdują się na stronie producenta programu, firmy PC Tool. Na koniec wypada dodać, że ściągnięcie aplikacji ze stron naszego portalu jest również całkowicie darmowe. 

­Certyfikat___pl

Podobne Programy antywirusowe

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

 • ArcaMicroScan

  ArcaMicroScan 2012 to darmowy skaner antywirusowy, który charakteryzuje szybkość oraz prostota działania. Program działa w oparciu o moduł znany z popularnego programu antywirusowego tworzonego przez ArcaBit i umożliwia skanowanie zasobów systemowych w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń.

 • AVG LinkScanner

  AVG LinkScanner to składowa część AVG Anti-Virus, która instalowana może być bez konieczności instalacji całego pakietu. Aplikacja ta służy przede wszystkim do wnikliwego sprawdzania przeglądanych przez nas stron internetowych pod kątem różnego rodzaju zagrożeń (wirusy, robaki, konie trojańskie, oprogramowanie szpiegujące).

 • Comodo Antivirus

  Comodo Antivirus jest bezpłatnym programem antywirusowym, który zabezpiecza komputer przed zagrożeniem ze strony wirusów.

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PC Tools AntiVirus Free Edition 9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie