Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PC Tools AntiVirus Free Edition 9

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: PC Tools
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.09.2010
Data modyfikacji: 12.06.2012
Rozmiar: 0.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 840

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PC Tools AntiVirus Free Edition 9

Bezpieczeństwo komputera to sprawa dość istotna, więc każdy program antywirusowy budzi zainteresowanie użytkowników. Dostępny za darmo PC Tools AntiVirus to jedno z takich zabezpieczeń, które mają zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo używania sieci. Co wyróżnia go od innych podobnych aplikacji to bardzo małe wykorzystanie zasobów, tak więc mając włączony program nie odczuwamy żadnych efektów jego działania – choć pracuje cały czas!

Jak to możliwe? Cóż, to już tajemnica producentów. W każdym razie efekty to ochrona poczty e-mail, sprawdzanie plików ściąganych z sieci, skanowanie systemu i inne czynności. Download PC Tools AntiVirus pl zajmuje tylko chwilę, ponieważ plik instalacyjny to zaledwie 0,5 MB. Jako że nie trzeba za niego płacić ani grosza, warto spróbować. Tym bardziej, że aplikacja posiada automatyczne aktualizacje, więc nie musimy kłopotać się o sprawdzanie, czy wyszła kolejna wersja. Jako że jest to PC Tools AntiVirus pl, nie potrzeba żadnych instrukcji do zrozumienia wszystkich opcji czy też ustawień konfiguracji. To kolejna z zalet tego niewielkiego uniwersalnego programu.

Polecamy go każdemu posiadaczowi Windows. Aplikacja świetnie sprawuje się pod Vista i XP. Także pod Windows 7 PC Tools AntiVirus będzie działać bez żadnych zastrzeżeń. Jest to wersja darmowa, przeznaczona tylko i wyłącznie do użytku domowego. Dla firm i biur polecamy wersję komercyjną – wszelkie informacje na jej temat znajdują się na stronie producenta programu, firmy PC Tool. Na koniec wypada dodać, że ściągnięcie aplikacji ze stron naszego portalu jest również całkowicie darmowe. 

­Certyfikat___pl

Podobne Programy antywirusowe

 • ArcaVir 2011 Antivirus Protection

  Jak sama nazwa wskazuje, ArcaVir 2011 Antivirus Protection to program mający na celu ochronę naszego systemu operacyjnego przed wirusami i innymi zagrożeniami płynącymi z sieci. Jego działanie obejmuje wszystkie znane szkodniki – spyware, adware, dialery, keyloggery, itp.

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!

 • 360 Internet Security

  360 Internet Security w wersji 5.0 to ceniona i jednocześnie darmowa aplikacja, która zapewni dobrą ochronę przed wirusami.

 • TrustPort antivirus

  TrustPort antivirus 2012 oferuje możliwość automatycznych aktualizacji (dzięki czemu użytkownik będzie chroniony przed najnowszymi zagrożeniami).

 • Szczepionki

  Szczepionki to bezpłatny skaner antywirusowy, opracowany przez znaną firmę G DATA.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PC Tools AntiVirus Free Edition 9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie