Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panda Titanium Antivirus 2005

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Panda Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 30.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 461

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Panda Titanium Antivirus 2005

Panda Titanium Antivirus 2005 zapewnia permanentną i automatyczną ochronę przed wszystkimi rodzajami wirusów i programami.

Aby zagwarantować bezpieczeństwo, program oferuje dodatkową ochronę przed nieznanymi wirusami i intruzami, dzięki wbudowanym Technologiom TruPreventTM . To również zabezpieczenie przed hakerami, phishingiem i innymi oszustwami internetowymi.
Warto wyróżnić następujące właściwości programu Panda Titanium Antivirus 2005:
Automatyczne wykrywanie i eliminowanie wszystkich rodzajów wirusów, robaków i trojanów podczas wysyłania i otrzymywania wiadomości, pobierania plików lub przeglądania witryn internetowych.
Technologie TruPreventTM. Najbardziej inteligentne technologie, które oferują podwójną ochronę gwarantując walkę z nieznanymi wirusami i intruzami.

Prosty w użyciu: zainstaluj i zapomnij o wirusach i programach szpiegujących.
Maksymalna szybkość, minimalne wykorzystanie zasobów.
Wsparcie techniczne 24 godziny na dobę 365 dni w roku*.

Wymagania instalacyjne.

Minimalne wymagania instalacyjne: Windows XP 32 bits/ Windows 2000 Pro/ Windows Millenium/ Windows 98, Procesor 150 MHz, 110 MB wolnej przestrzeni na dysku twardym, 96 MB RAM, Internet Explorer 5.01 lub nowszy.

Podobne Programy antywirusowe

 • ArcaMicroScan

  ArcaMicroScan 2012 to darmowy skaner antywirusowy, który charakteryzuje szybkość oraz prostota działania. Program działa w oparciu o moduł znany z popularnego programu antywirusowego tworzonego przez ArcaBit i umożliwia skanowanie zasobów systemowych w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń.

 • Panda Antivirus Pro

  Panda Antivirus Pro 2013 to bardzo skuteczne narzędzie, którego celem jest ochrona komputera przed wszelkiego rodzaju atakami z sieci

 • G DATA TotalCare

  G DATA TotalCare 2012 jest uznanym na całym świecie pakietem bezpieczeństwa, który przyda się zarówno w domu, jak i firmie. Oferuje on zabezpieczenie przed wszystkimi rodzajami wirusów.

 • ESET NOD32

  ESET NOD32 6 to najnowsza edycja popularnego programu antywirusowego, który we wszelkich rankingach na najlepsze programy tego typu zawsze zajmuje wysoką pozycję.

 • AVG AntiVirus

  Pobierz jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych programów antywirusowych - AVG AntiVirus!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Panda Titanium Antivirus 2005

dodał: ~lalinka , 21.03.2009

hahaha ja to już mam...

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie