Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panda Titanium Antivirus 2005

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Panda Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 30.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 460

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Panda Titanium Antivirus 2005

Panda Titanium Antivirus 2005 zapewnia permanentną i automatyczną ochronę przed wszystkimi rodzajami wirusów i programami.

Aby zagwarantować bezpieczeństwo, program oferuje dodatkową ochronę przed nieznanymi wirusami i intruzami, dzięki wbudowanym Technologiom TruPreventTM . To również zabezpieczenie przed hakerami, phishingiem i innymi oszustwami internetowymi.
Warto wyróżnić następujące właściwości programu Panda Titanium Antivirus 2005:
Automatyczne wykrywanie i eliminowanie wszystkich rodzajów wirusów, robaków i trojanów podczas wysyłania i otrzymywania wiadomości, pobierania plików lub przeglądania witryn internetowych.
Technologie TruPreventTM. Najbardziej inteligentne technologie, które oferują podwójną ochronę gwarantując walkę z nieznanymi wirusami i intruzami.

Prosty w użyciu: zainstaluj i zapomnij o wirusach i programach szpiegujących.
Maksymalna szybkość, minimalne wykorzystanie zasobów.
Wsparcie techniczne 24 godziny na dobę 365 dni w roku*.

Wymagania instalacyjne.

Minimalne wymagania instalacyjne: Windows XP 32 bits/ Windows 2000 Pro/ Windows Millenium/ Windows 98, Procesor 150 MHz, 110 MB wolnej przestrzeni na dysku twardym, 96 MB RAM, Internet Explorer 5.01 lub nowszy.

Podobne Programy antywirusowe

 • Panda Cloud Antivirus

  Rynek programów antywirusowych wydaje się jednym z najbardziej skomercjalizowanych. Nie jest łatwo znaleźć dobry, darmowy program antywirusowy.

 • AVG Anti-Virus

  Jest to darmowa odmiana profesjonalnego programu antywirusowego.

 • Ad-Aware Free Internet Security

  Każdy komputer powinien być zaopatrzony w program antywirusowy, który ochroni go przed szkodliwym działaniem wirusów. Dobra aplikacja nie musi być jednak programem, za który trzeba płacić - Ad-Aware Free Internet Security 9.6 doskonałym tego przykładem.

 • 360 Internet Security

  360 Internet Security w wersji 5.0 to ceniona i jednocześnie darmowa aplikacja, która zapewni dobrą ochronę przed wirusami.

 • Dr.WEB CureIt!

  Dr.WEB CureIt! to proste narzędzie, które skanuje nasz komputer w poszukiwaniu niechcianego, złośliwego oprogramowania i w skuteczny sposób je usuwa. Aktualizowane na bieżąco bazy danych nie pozwolą na pominięcie żadnego niebezpieczeństwa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Panda Titanium Antivirus 2005

dodał: ~lalinka , 21.03.2009

hahaha ja to już mam...

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie