Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panda Antivirus Pro 2009 8.00.00 PL

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Panda Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.09.2008
Rozmiar: 77.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 8938

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Panda Antivirus Pro 2009 8.00.00 PL

Panda Antivirus 2008 to łatwy w obsłudze system zabezpieczeń komputera. Chroni przed wirusami, programami szpiegującymi i oszustwami online. Pozwala na łatwe i bezpieczne korzystanie z czatów, udostępnianie zdjęć i filmów, czytanie blogów, a także surfowanie po Internecie.


TotalScan Pro.
Technologie zawarte w Panda TotalScan Pro pozwalają dokonać szczegółowego skanowania w celu wykrycia i usunięcia najbardziej wyszukanych zagrożeń, które prześlizgnąć mogą się przez tradycyjne zabezpieczenia.  
Nowoczesny system antywirusowy

Automatycznie wykrywa i eliminuje wszystkie rodzaje wirusów
Panda Antivirus 2008 pozwala korzystać z Internetu, a także pobierać oraz udostępniać pliki bez obaw o zainfekowanie jakimikolwiek wirusami, robakami czy trojanami.
Zaawansowane zabezpieczenie przed programami szpiegującymi (AntiSpyware)
Prawdziwe zagrożenie, jakie niosą za sobą programy typu spyware, polega na tym, że mogą one wykradać informacje na temat aktywności użytkownika w Internecie, aby potem użyć ich bez jego wiedzy. Panda Antivirus 2008 automatycznie wykrywa i skutecznie usuwa programy szpiegujące oraz inne irytujące aplikacje.

AntiPhishing - Chroni przed oszustwami online
Niektóre wiadomości email mają na celu skłonienie użytkownika do ujawnienia swoich poufnych danych bankowych. Nadawcą wiadomości tego rodzaju z pozoru może być bank. Wpadnięcie w podobną pułapkę może okazać się bardzo kosztowne, ponieważ oszuści uzyskują pełny dostęp do naszego konta. Panda Antivirus 2008 potrafi zidentyfikować fałszywe wiadomości tego rodzaju i zapobiegać kradzieżom danych bankowych, numerów kont i innych poufnych informacji. Panda Antivirus 2008 zabezpieczy komputer przed niebezpiecznymi oszustwami. Bezpieczne korzystanie z bankowości internetowej i zakupów online!
Zabezpieczenie przed niebezpiecznymi witrynami www
Wiele infekcji ma miejsce podczas odwiedzania witryn www. Panda Antivirus 2008 rozpoznaje niebezpieczne witryny i uniemożliwia ich odwiedzanie, co pozwala uniknąć infekcji. Funkcja ta jest szczególnie skuteczna w wypadku niektórych rodzajów oprogramowania szpiegującego oraz oszustw online.
AntiRootkit - Wykrywa zagrożenia, które próbują ukryć się na twoim komputerze
Rootkity są wykorzystywane do ukrywania zagrożeń, tak aby nie zostały one rozpoznane przez systemy zabezpieczeń. Takie zagrożenia mogą następnie bezkarnie działać w systemie. Dzięki Panda Antivirus 2008 dzięki zaawansowanemu systemowi zabezpieczeń potrafi wykrywać zagrożenia stosujące takie techniki.

Program Panda Antivirus 2008 działa z Windows Vista i Windows XP (wersje 32- i 64-bitowa) oraz przeglądarką Internet Explorer. Wymaga jedynie 170 MB wolnego miejsca i niemal nie wpływa na wydajność komputera.

Podobne Programy antywirusowe

 • Comodo Antivirus

  Comodo Antivirus jest bezpłatnym programem antywirusowym, który zabezpiecza komputer przed zagrożeniem ze strony wirusów.

 • Ad-Aware Free Internet Security

  Każdy komputer powinien być zaopatrzony w program antywirusowy, który ochroni go przed szkodliwym działaniem wirusów. Dobra aplikacja nie musi być jednak programem, za który trzeba płacić - Ad-Aware Free Internet Security 9.6 doskonałym tego przykładem.

 • ClamWin Free Antivirus

  ClamWin Free Antivirus 0.97 jest całkowicie bezpłatnym programem antywirusowym, który cały czas ewoluuje i rozwija się. Jest on zbudowany na silniku ClamAV, który każdy użytkownik może zmieniać i modyfikować wedle własnego uznania.

 • G DATA TotalCare

  G DATA TotalCare 2012 jest uznanym na całym świecie pakietem bezpieczeństwa, który przyda się zarówno w domu, jak i firmie. Oferuje on zabezpieczenie przed wszystkimi rodzajami wirusów.

 • Bitdefender Antivirus Free Edition

  Bitdefender Antivirus Free Edition to darmowa ochrona twojego komputera przed szkodliwym oprogramowaniem płynącym z internetu!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Panda Antivirus Pro 2009 8.00.00 PL

dodał: ~JUZIO , 07.05.2009

Miałem parę lat wcześniej i -kicha była,ale pro2009 to miła niespodzianka-świetny antywirus!

dodał: ~feniks , 10.04.2009

no niestety jak się szuka atrakcji to się zawsze znajdą...jak już coś testować to wystarczy pobrać ze strony producenta a nie z jakiejś szemranej stronicy z darmowymi programami. ja nie tracę czasu na takie zabawy. swoją drogą uważam nową wersje pandy za bardzo dobry antywirus porównywalny z tymi co to zawsze jada na dobrej opinii, przy tym jest korzystna cenowo

dodał: ~Raiss , 22.02.2009

Nowa Panda działa świetnie. W linku nie ma wirusa na pewno. Teraz jest też możliwość wypróbowania 3-miesięcznego, jest o tym napisane na stronie.

dodał: ~barteq , 17.02.2009

jak może program pobierany ze strony producenta mieć antywirusa?? chyba coś wcześniej zaciągnąłeś i teraz narzekasz...:)\nto byłby gwóźdź do trumny Pandy

dodał: rafkal , 19.11.2008

Wirusa? On sam jest antywirusowy, a pobierany jest ze strony producenta ...

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie