Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panda Antivirus Pro 2013

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Panda Security
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.08.2010
Data modyfikacji: 01.02.2013
Rozmiar: 81 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3279

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Panda Antivirus Pro 2013

Panda Antivirus Pro 2013 to kolejna edycja popularnego programu antywirusowego, zgodnie z nazwą adresowana na rok 2013. Jest to potężna aplikacja, której zadaniem jest zapewnienie całkowitego bezpieczeństwa systemowi operacyjnemu. Niestety, nie ma wydania Panda Antivirus Pro 2013 za darmo, jednak na tej właśnie stronie znajduje się wersja testowa, która pozwoli na testowanie jej przez ograniczony czas.

Panda Antivirus to skuteczna ochrona przeciwko wszelkiej maści wirusów, programom szpiegującym, koniom trojańskim czy też innemu złośliwemu oprogramowaniu. Skutecznie blokuje też rootkity, próby włamania do systemu i inne zagrożenia, na jakie narażony jest komputer podpięty do sieci. Ten program wyposażony jest również we wsparcie dla tzw. Kolektywnej Inteligencji, dzięki czemu działa o wiele szybciej niż poprzednie wersje oraz zużywa mniej zasobów procesora, czyli – nie spowalnia komputera.

Można wypróbować Panda Antivirus Pro 2013 za free, jednak gdy chce się go używać po wygaśnięciu okresu próbnego, należy uiścić opłatę producentowi. Czy warto? Polecić można tą aplikację przede wszystkim dla firm, gdzie ochrona danych i systemów jest dość istotnym czynnikiem. Panda Antivirus Pro 2013 jest po polsku, więc nikt nie będzie mieć problemów z opanowaniem ustawień czy też konfiguracji tego programu.

Download Panda Antivirus Pro 2013 może zajęć kilkanaście minut – plik instalacyjny wersji testowej ma niemal 60 MB. Warto jednak odczekać cierpliwie, ponieważ Panda zalicza się do najlepszych programów w swojej klasie. Jako że jest to aktualna wersja, nie będzie problemów z działaniem Panda Antivirus Pro 2013 na Windows 7, a także Vista i XP. Jeśli ktoś zna poprzednie wersje, bez problemu zauważy kilka nowych trybów pracy. Mamy tu także managera sieci domowej oraz mechanizm Sandboxing („Piaskownica”). Wszystko to razem sprawia, że Panda skutecznie ochrania komputer przed wszelkiej maści zagrożeniami i atakami.

Aplikacja ta ma dziesiątki zalet, jednak brak tu miejsca na wymienienie wszystkich. Najlepiej pobrać wersję testową Pandy i zobaczyć samemu, co ma ona do zaoferowania. Oczywiście pobranie Panda Antivirus Pro 2013 z tej strony nie kosztuje ani grosza – wystarczy kliknąć w poniższy link i już rozpocznie się ściąganie aplikacji. 

Podobne Programy antywirusowe

 • HitmanPro

  HitmaPro jest nową wersją legendarnego programu Hitman Pro, czyli zaawansowanego skanera sprawdzającego, czy nasz system nie został zainfekowany przez niebezpieczne oprogramowanie, takie jak: wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.

 • Kaspersky Anti-Virus

  Program antywirusowy firmy Kaspersky zdobył renomę swą klasą i niezawodnością. Najnowszy Kaspersky Anti-Virus 2014 chroni PC w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami czyhającymi na bezpieczeństwo naszego komputera, które pojawiają się we wiadomościach e-mail, w czasie przeglądania stron www lub w plikach kopiowanych na komputer.

 • Ad-Aware Free Internet Security

  Każdy komputer powinien być zaopatrzony w program antywirusowy, który ochroni go przed szkodliwym działaniem wirusów. Dobra aplikacja nie musi być jednak programem, za który trzeba płacić - Ad-Aware Free Internet Security 9.6 doskonałym tego przykładem.

 • ComboFix

  Bardzo skuteczne, wydajne i w pełni bezpłatne oprogramowanie przeznaczone do szczegółowego sprawdzania komputera pod kątem obecności wirusów.

 • AVG AntiVirus

  Pobierz jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych programów antywirusowych - AVG AntiVirus!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Panda Antivirus Pro 2013Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie