Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panda Antivirus 2008

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Panda Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 40 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1198

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Panda Antivirus 2008

Panda Antivirus 2008 to łatwy w obsłudze system zabezpieczeń komputera. Chroni przed wirusami, programami szpiegującymi i oszustwami online. Pozwala na łatwe i bezpieczne korzystanie z czatów, udostępnianie zdjęć i filmów, czytanie blogów, a także surfowanie po Internecie.


TotalScan Pro.
Technologie zawarte w Panda TotalScan Pro pozwalają dokonać szczegółowego skanowania w celu wykrycia i usunięcia najbardziej wyszukanych zagrożeń, które prześlizgnąć mogą się przez tradycyjne zabezpieczenia.  
Nowoczesny system antywirusowy

Automatycznie wykrywa i eliminuje wszystkie rodzaje wirusów
Panda Antivirus 2008 pozwala korzystać z Internetu, a także pobierać oraz udostępniać pliki bez obaw o zainfekowanie jakimikolwiek wirusami, robakami czy trojanami.
Zaawansowane zabezpieczenie przed programami szpiegującymi (AntiSpyware)
Prawdziwe zagrożenie, jakie niosą za sobą programy typu spyware, polega na tym, że mogą one wykradać informacje na temat aktywności użytkownika w Internecie, aby potem użyć ich bez jego wiedzy. Panda Antivirus 2008 automatycznie wykrywa i skutecznie usuwa programy szpiegujące oraz inne irytujące aplikacje.

AntiPhishing - Chroni przed oszustwami online
Niektóre wiadomości email mają na celu skłonienie użytkownika do ujawnienia swoich poufnych danych bankowych. Nadawcą wiadomości tego rodzaju z pozoru może być bank. Wpadnięcie w podobną pułapkę może okazać się bardzo kosztowne, ponieważ oszuści uzyskują pełny dostęp do naszego konta. Panda Antivirus 2008 potrafi zidentyfikować fałszywe wiadomości tego rodzaju i zapobiegać kradzieżom danych bankowych, numerów kont i innych poufnych informacji. Panda Antivirus 2008 zabezpieczy komputer przed niebezpiecznymi oszustwami. Bezpieczne korzystanie z bankowości internetowej i zakupów online!
Zabezpieczenie przed niebezpiecznymi witrynami www
Wiele infekcji ma miejsce podczas odwiedzania witryn www. Panda Antivirus 2008 rozpoznaje niebezpieczne witryny i uniemożliwia ich odwiedzanie, co pozwala uniknąć infekcji. Funkcja ta jest szczególnie skuteczna w wypadku niektórych rodzajów oprogramowania szpiegującego oraz oszustw online.
AntiRootkit - Wykrywa zagrożenia, które próbują ukryć się na twoim komputerze
Rootkity są wykorzystywane do ukrywania zagrożeń, tak aby nie zostały one rozpoznane przez systemy zabezpieczeń. Takie zagrożenia mogą następnie bezkarnie działać w systemie. Dzięki Panda Antivirus 2008 dzięki zaawansowanemu systemowi zabezpieczeń potrafi wykrywać zagrożenia stosujące takie techniki.

Program Panda Antivirus 2008 działa z Windows Vista i Windows XP (wersje 32- i 64-bitowa) oraz przeglądarką Internet Explorer. Wymaga jedynie 170 MB wolnego miejsca i niemal nie wpływa na wydajność komputera.

Podobne Programy antywirusowe

 • ArcaVir 2011 Antivirus Protection

  Jak sama nazwa wskazuje, ArcaVir 2011 Antivirus Protection to program mający na celu ochronę naszego systemu operacyjnego przed wirusami i innymi zagrożeniami płynącymi z sieci. Jego działanie obejmuje wszystkie znane szkodniki – spyware, adware, dialery, keyloggery, itp.

 • Panda Antivirus Pro

  Panda Antivirus Pro 2013 to bardzo skuteczne narzędzie, którego celem jest ochrona komputera przed wszelkiego rodzaju atakami z sieci

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

 • Amiti Antivirus

  Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast.

 • AVG Anti-Virus

  Jest to darmowa odmiana profesjonalnego programu antywirusowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Panda Antivirus 2008Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie