Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Outpost Antivirus Pro 2008

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Agnitum Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 66,9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 365

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Outpost Antivirus Pro 2008

Outpost Antivirus Pro to najmłodszy produkt w rodzinie rozwiązań firmy Agnitum, który odziedziczył po swoich starszych braciach skuteczność i zaawansowaną technologię.

Poza wirusami Outpost Antivirus chroni przed spyware, robakami internetowymi, niechcianymi i złośliwymi programami, kradzieżą tożsamości oraz przed aktywnością podejrzanych obiektów na stronach WWW podczas surfowania w sieci. Dodatkowo Outpost Antivirus dysponuje specjalnym modułem, który zabezpiecza go przed deaktywacją lub zablokowaniem wybranych funkcji przez złośliwe programy.

Unikalną cechą produktu jest zastosowanie technologii Host Protection, znanej z pozostałych rozwiązań firmy Agnitum. Głównym zadaniem Host Protection jest blokowanie wszystkich groźnych programów proaktywnie, zanim zainfekują komputer użytkownika. Host Protection analizuje zachowania aplikacji i jeśli wykryje podejrzaną aktywność blokuje złośliwy program i informuje użytkownika o wykrytym zagrożeniu. Dzięki Host Protection użytkownik Outpost Antivirus jest chroniony przed wszelkiego typu groźnymi programami, również tymi najnowszymi, dla których nie zostały jeszcze opracowane odpowiednie szczepionki. Standardowe rozwiązania antywirusowe nie dają użytkownikowi takiej ochrony, ponieważ zabezpieczają jedynie przed zagrożeniami, dla których opublikowano już odpowiednie sygnatury.

Minimalne wymagania:

 • Procesor 450 MHz (x-86/x-64/multi-core),
 • 256 MB RAM,
 • 100 MB wolnego miejsca na HD.
 • System Windows Vista, XP, Server 2008, Server 2003, 2000.

Uwaga!
Wersja trial pozwala na  30 dni bezpłatnego użytkowanie programu.

Podobne Programy antywirusowe

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • 360 Internet Security

  360 Internet Security w wersji 5.0 to ceniona i jednocześnie darmowa aplikacja, która zapewni dobrą ochronę przed wirusami.

 • ClamWin Free Antivirus

  ClamWin Free Antivirus 0.97 jest całkowicie bezpłatnym programem antywirusowym, który cały czas ewoluuje i rozwija się. Jest on zbudowany na silniku ClamAV, który każdy użytkownik może zmieniać i modyfikować wedle własnego uznania.

 • G DATA AntiVirus

  G DATA AntiVirus 2013 to aplikacja znanego producenta oprogramowania zabezpieczającego, której celem jest ochrona systemu operacyjnego podczas przeglądania stron sieci.

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Outpost Antivirus Pro 2008Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie