Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Norton AntiVirus 2011 Beta

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Symantec Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 31.05.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 394

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Norton AntiVirus 2011 Beta

­Norton AntiVirus 2011 Beta to najnowszy program firmy Symantec z dobrze znanej zwłaszcza użytkownikom Windows, rozwijanej już od dwóch dekad serii programów antywirusowych. Firma objęła zasięgiem swojego produktu ogromną część rynku, a jej główną konkurencją był w ostatnich latach, jak się zdaje, Kaspersky AntiVirus. Po wersji 17.0 (2010) nadszedł czas na kolejną odsłonę NAV, Norton AntiVirus 2011 full. Przejdź do strony Norton AntiVirus 2011 Beta download, aby zapoznać się dokładniej z produktem. Wersja testowa Norton AntiVirus 2011 Beta za darmo dostępna jest na stronie producenta.

Najnowsza wersja charakteryzuje się uproszczonym interfejsem. Posiada też ważną funkcję w postaci System Insight 2.0, czyli system powiadomień o programach wykorzystujących zbyt dużo zasobów systemowych. W Norton AntiVirus 2011 Beta za free możemy też ściągnąć często uzupełniane aktualizacje z serwerów firmy Symantec (­poprzez dobrze znany LiveUpdate). W Norton AntiVirus 2011 Beta po polsku dostępna będzie, tak jak i w oryginalnej wersji, pełna funkcjonalność systemu Quorum, czyli punktacji i ocen programów i stron internetowych z inteligentnym systemem kontroli, w pełni dostosowanych do czasów powszechnej dostępności stałych łącz, co pozwala wszystkim użytkownikom na wymianę opinii o potencjalnych zagrożeniach lub – przeciwnie – o bezpieczeństwie pozornie niebezpiecznych witryn lub aplikacji. Już teraz wypróbuj Norton AntiVirus 2011 Beta – pobierz testową wersję programu z naszej strony - Norton AntiVirus 2011 Beta do pobrania po kliknięciu na przycisk pod tekstem.

Norton AntiVirus 2011 Beta pl wciąż jest rozwijana, zaczekajmy więc na ostateczne tłumaczenie producenta zanim pokusimy się o tłumaczące Norton AntiVirus 2011 Beta spolszczenie. Producenci postarali się o przystosowanie Norton AntiVirus 2011 Beta do windows 7, ale oczywiście­ Norton AntiVirus 2011 Beta na vista i wersja Norton AntiVirus 2011 Beta xp również mają zapewniać całkowitą funkcjonalność programu. Zarówno trial Norton AntiVirus 2011, jak i pełna wersja będą posiadały dodatkowe funkcje antyspamowe, antyphishingowe, czy systemy ­wykrywania nieznanych dotąd wirusów. Norton AntiVirus 2011 Beta darmowy niestety nie jest – po wykorzystaniu triala trzeba będzie wykupić pełną wersję, by móc korzystać nadal z programu i jego automatycznych aktualizacji. Nie przewidziano wersji Norton AntiVirus 2011 Beta mac ani Norton AntiVirus 2011 Beta linux.

Zobacz najnowszą wersję sta­bilną tutaj: Norton AntiVirus­

Podobne Programy antywirusowe

 • Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

  Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 10.2.0.700 to darmowy program antywirusowy, który cieszy sporą popularnością ze względu na bogactwo opcji i szybkość działania. Pełna wersja Avira AntiVir Antivirus 10.2.0.700 doskonale radzi sobie z nawet z najniebezpieczniejszymi wirusami, jak i z pospolitymi robakami, nie obciążając przy tym zasobów systemowych.

 • ESET NOD32

  ESET NOD32 6 to najnowsza edycja popularnego programu antywirusowego, który we wszelkich rankingach na najlepsze programy tego typu zawsze zajmuje wysoką pozycję.

 • TrustPort antivirus

  TrustPort antivirus 2012 oferuje możliwość automatycznych aktualizacji (dzięki czemu użytkownik będzie chroniony przed najnowszymi zagrożeniami).

 • AVG AntiVirus

  Pobierz jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych programów antywirusowych - AVG AntiVirus!

 • Szczepionki

  Szczepionki to bezpłatny skaner antywirusowy, opracowany przez znaną firmę G DATA.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Norton AntiVirus 2011 BetaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie