Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Norman Virus Control 5.9

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Norman ASA
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 62.3 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 327

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Norman Virus Control 5.9

Norman Virus Control  to program antywirusowy norweskiej firmy Norman ASA, która specjalizuje się projektowaniu rozwiązań antywirusowych i kontroli dostępu.


Najważniejszym elementem aplikacji jest silnik skanujący Norman Scaning Engine (NSE), pozwalający na skuteczne i szybkie wykrywanie wirusów i innych programów niebezpiecznych dla komputera. Norman Virus Control to bardzo dobre rozwiązanie dla komputerów domowych oraz serwerów opartych o system Windows.

Uwaga!

Przed zainstalowaniem aplikacji, należy odinstalować inne programy antywirusowe.

Aby uzyskać klucz, pozwalający korzystać z wersji testowej, należy wypełnić formularz na stronie producenta.

Podobne Programy antywirusowe

 • Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania

  Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania jest dobrą aplikacją do wykrywania wirusów i Trojanów, jakie mogą skrywać się w systemie

 • Panda Antivirus Pro

  Panda Antivirus Pro 2013 to bardzo skuteczne narzędzie, którego celem jest ochrona komputera przed wszelkiego rodzaju atakami z sieci

 • ESET NOD32

  ESET NOD32 6 to najnowsza edycja popularnego programu antywirusowego, który we wszelkich rankingach na najlepsze programy tego typu zawsze zajmuje wysoką pozycję.

 • Comodo Antivirus

  Comodo Antivirus jest bezpłatnym programem antywirusowym, który zabezpiecza komputer przed zagrożeniem ze strony wirusów.

 • WinPatrol 19

  WinPatrol 19 to aplikacja, której celem jest dodatkowa ochrona naszego systemu operacyjnego przez szkodliwymi elementami, jakie mogą przyplątać się z sieci. Mamy tu szczególnie dobre zabezpieczenia przed spyware, jak i dialerami oraz spyware.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Norman Virus Control 5.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie