Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NOD32 NT 3.0.672 64-bit

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: ESET
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.11.2008
Rozmiar: 18,51 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 7912

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis NOD32 NT 3.0.672 64-bit

Jest to program antywirusowy, słynie z bardzo skutecznej wykrywalności wirusów, oraz dużej szybkości skanowania. Analiza Heurystyczna jest na poziomie zaawansowanym, pozwala wyszukać najnowsze wirusy, które są nieodszyfrowane przez duże laboratoria.

Prezentowana wersja jest wersją testową, użytkownik przez 30 dni ma możliwość zobaczyć wszystkie opcje dostępne w wersji pełnej.

Wersja 3.0 NOD32 wzbogacona jest o odnowiony interfejs, udoskonalono o opcję usuwania znalezionych niebezpieczeństw oraz możliwość dodania czarnej listy adresów stron internetowych, na których mogą znajdować się niebezpieczne dla komputera wirusy. Rozbudowano technologię ThreatSense, co zasadniczo wpłynęło na rozmiar aktualizacji, pomniejszając ją. Za wszystkimi zmianami została utrzymana jakość, program nadal jest konkurencyjny pod względem prędkości działania, przy jednoczesnym minimalnym obciążeniu komputera.

Podobne Programy antywirusowe

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!

 • Szczepionki

  Szczepionki to bezpłatny skaner antywirusowy, opracowany przez znaną firmę G DATA.

 • Comodo Antivirus

  Comodo Antivirus jest bezpłatnym programem antywirusowym, który zabezpiecza komputer przed zagrożeniem ze strony wirusów.

 • TrustPort USb Antivirus

  TrustPort USb Antivirus to mobilne rozwiązanie dla szybkiego i bezpiecznego przesyłania danych za pośrednictwem wymiennych nośników pamięci flash np. kart pamięci czy dysków.

 • PC Tools AntiVirus Free Edition

  Bezpieczeństwo komputera to sprawa dość istotna, więc każdy program antywirusowy budzi zainteresowanie użytkowników. Dostępny za darmo PC Tools AntiVirus to jedno z takich zabezpieczeń, które mają zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo używania sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NOD32 NT 3.0.672 64-bitAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie