Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NOD32 NT 3.0.672 64-bit

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: ESET
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.11.2008
Rozmiar: 18,51 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 7914

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis NOD32 NT 3.0.672 64-bit

Jest to program antywirusowy, słynie z bardzo skutecznej wykrywalności wirusów, oraz dużej szybkości skanowania. Analiza Heurystyczna jest na poziomie zaawansowanym, pozwala wyszukać najnowsze wirusy, które są nieodszyfrowane przez duże laboratoria.

Prezentowana wersja jest wersją testową, użytkownik przez 30 dni ma możliwość zobaczyć wszystkie opcje dostępne w wersji pełnej.

Wersja 3.0 NOD32 wzbogacona jest o odnowiony interfejs, udoskonalono o opcję usuwania znalezionych niebezpieczeństw oraz możliwość dodania czarnej listy adresów stron internetowych, na których mogą znajdować się niebezpieczne dla komputera wirusy. Rozbudowano technologię ThreatSense, co zasadniczo wpłynęło na rozmiar aktualizacji, pomniejszając ją. Za wszystkimi zmianami została utrzymana jakość, program nadal jest konkurencyjny pod względem prędkości działania, przy jednoczesnym minimalnym obciążeniu komputera.

Podobne Programy antywirusowe

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • HitmanPro

  HitmaPro jest nową wersją legendarnego programu Hitman Pro, czyli zaawansowanego skanera sprawdzającego, czy nasz system nie został zainfekowany przez niebezpieczne oprogramowanie, takie jak: wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.

 • Bitdefender Antivirus Free Edition

  Bitdefender Antivirus Free Edition to darmowa ochrona twojego komputera przed szkodliwym oprogramowaniem płynącym z internetu!

 • Panda Antivirus Pro

  Panda Antivirus Pro 2013 to bardzo skuteczne narzędzie, którego celem jest ochrona komputera przed wszelkiego rodzaju atakami z sieci

 • AVG AntiVirus

  Pobierz jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych programów antywirusowych - AVG AntiVirus!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NOD32 NT 3.0.672 64-bitAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie