Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NOD32 4.0.468 Final

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: ESET
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.09.2009
Rozmiar: 30.1 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 36284

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis NOD32 4.0.468 Final

NOD32 program antywirusowy ESET. Zapewnia on szybkie i precyzyjne skanowanie komputera dzięki technologii ThreatSense, która wykrywa szkodliwe programy jeszcze zanim zostaną porównane z bazą danych sygnatur wirusów. Program antywirusowy NOD32 umożliwia wykrywanie wirusów, oprogramowania szpiegującego, koni trojańskich, robaków, oprogramowania reklamowego i programów typu rootkit bez spowalniania działania komputera. Nie trzeba wspominać, iż program NOD32 w wersji pl. Nie jest potrzebne do poprawnego działania NOD32 osobne spolszczenie. Jeśli chcesz wypróbować NOD32, pobierz go z naszego działu Programy antywirusowe.

NOD 32 Antivirus chroni komputer od momentu jego uruchomienia. Na bieżąco sprawdza on wszystko, co dzieje się na komputerze a w przypadku wykrycia wrogiego programu, natychmiast blokuje jego działanie i automatycznie usuwa. Program w pełni chroni przychodzącą i wychodzącą pocztę oraz wszystkie jej załączniki. Analogicznie skanowane są przeglądane strony internetowe i pobierane z nich pliki. NOD32 Antivirus nie tylko skutecznie wykrywa i blokuje znane zagrożenia, ale wykorzystując mechanizmy sztucznej inteligencji (m.in. analizę heurystyczną), wykrywa te zupełnie nowe, jeszcze nieznane. Każdy użytkownik NOD32 za free otrzymuje automatyczne aktualizacje bazy sygnatur wirusów. Sprawdź również dział download na stronie twórców programu NOD32

Najnowszy NOD32 serii 4.0.467 został wyposażony w całkowicie nową architekturę programu gwarantującą optymalną skuteczność wykrywania zagrożeń. NOD32 4 leczy i usuwa większość wykrytych infekcji bez konieczności interwencji ze strony użytkownika a skanowanie komputera odbywa w tle, bez obniżania wydajności systemu. Udoskonalenie silnika skanowania umożliwiło zmniejszenie rozmiarów plików aktualizacji. NOD32 zapewnia ochronę popularnych programów pocztowych - nie tylko MS Outlook, ale też programów Outlook Express, Windows Mail, Windows Live Mail i Mozilla Thunderbird. Inne nowości to bezpośredni dostęp do systemów plików, blokowanie dostępu do zainfekowanych plików i lepsza współpraca z Centrum zabezpieczeń systemu Windows, w tym systemu Vista. Wybierz uznany i wielokrotnie nagradzany program NOD 32 i pobierz go z naszego serwisu.

Kompatybilność
Najnowszy NOD32 Antivirus 4.0.468 Final działa na 32bitowych systemach Windows XP, 2000, Vista. Nie ma oficjalnych informacji o działaniu NOD32 na Windows 7 a więc firma nie odpowiada za ewentualne straty spowodowane uruchomieniem programu na testowym Windows.

Wymagania sprzętowe
Windows 2000, XP: procesor 400 MHz, 128 MB pamięci RAM, 130 MB wolnego miejsca na dysku, karta graficzna Super VGA (800 × 600). Windows Vista: procesor 1 GHz, 512 MB pamięci RAM, 130 MB wolnego miejsca na dysku, karta graficzna Super VGA (800 × 600).

Licencja
NOD32 za darmo można używać w ograniczonym okresie czasu. Dostępny w tym miejscu NOD32 to trial – można go używać za darmo przez 30 dni od momentu instalacji. Koszt wersji podstawowej na 1 rok dla 1 komputera to wydatek 139,08 PLN. W cenę NOD32 wliczono darmowy serwis. Firma ESET oferuje darmowe aktualizacje przez rok. Licencje kilkuletnie są odpowiednio tańsze im dłuższy jest okres rejestracji.

Pomoc techniczna
Na stronach ESET udostępniono dla użytkowników NOD32 do pobrania darmowe, wyczerpujące instrukcje obsługi programu. Można również oglądnąć filmy instruktażowe dotyczące obsługi kopii dystrybucyjnej. W przypadku pytań i problemów pomocy można szukać na stronach FAQ lub na rozbudowanym forum ESET. Oczywiście wszystkie te udogodnienia oraz pomoc techniczna dla użytkowników NOD32 są po polsku.

Jeśli chcesz poznać wszystkie możliwości NOD32, ściągnij go z naszego serwisu.
Zapraszamy do działu Bezpieczeństwo, znajdziesz tam starsze wersje NOD 32. Darmowy download wielu doskonałych programów zapewniających bezpieczeństwo twego komputera na naszym serwisie.


Podobne Programy antywirusowe

 • Panda Cloud Antivirus

  Rynek programów antywirusowych wydaje się jednym z najbardziej skomercjalizowanych. Nie jest łatwo znaleźć dobry, darmowy program antywirusowy.

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

 • Comodo Antivirus

  Comodo Antivirus jest bezpłatnym programem antywirusowym, który zabezpiecza komputer przed zagrożeniem ze strony wirusów.

 • Ad-Aware Free Internet Security

  Każdy komputer powinien być zaopatrzony w program antywirusowy, który ochroni go przed szkodliwym działaniem wirusów. Dobra aplikacja nie musi być jednak programem, za który trzeba płacić - Ad-Aware Free Internet Security 9.6 doskonałym tego przykładem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NOD32 4.0.468 Final

dodał: ~kubas213445 , 16.02.2010

witam!\nMasz problem z antyvirusem napisz e-mail. moj e-mail kubas1012@wp.pl\npozdrawiam

dodał: ~pawele , 08.01.2010

witam. jak ktos chce nazw uzytkownika i halso to wejdz tutaj www.nod123.cn\npozdro

dodał: ~jurekm5 , 11.09.2009

kupilem certyfikat i co mam numer seryjny a nie mozna go uaktywnic co to za program gdzie nie ma rejestrcji w programie tylko jakies kompinacje pieniadze stracone nalezy to przeczytac

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie