Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania 2.3 PL

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 8.7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 2238

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania 2.3 PL

Programy do usuwania złośliwego oprogramowania stają się coraz bardziej popularne na całym świecie, ze względu na coraz większe zagrożenie ze strony internetowych szkodników. Praktycznie każdy współczesny komputer, powinien mieć zainstalowany jakiś dobry program antywirusowy, oraz narzędzie, którego zadaniem ma być ochrona przed złośliwym oprogramowaniem. Istnieje dużo komercyjnych aplikacji tego typu, ale na szczęście istnieją także całkiem darmowe aplikacje do których należy Microsoft Malicious Software Removal Tool. Jest to jeden z lepszych tego typu programów, który współpracuje oczywiście z każdą wersją systemu Windows, począwszy od Windows 2000, aż po najnowsze dziecko ze stajni Microsoft, czyli Vistę. Download Malicious Software Removal Tool jest bardzo prosty i pozwala na zabezpieczenie komputera przed najważniejszymi internetowymi szkodnikami. Pobierz wiec narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania i spraw, by Twój komputer stał się bezpiecznym miejscem zabawy i pracy. 

Narzędzie Microsoft Windows do usuwania złośliwego oprogramowania to bardzo prosta aplikacja, które przeszukuje zawartość dysku w poszukiwaniu plików,  mogących być potencjalnym zagrożeniem dla sprawnego funkcjonowania systemu. Program radzi sobie przede wszystkim z najpopularniejszymi robakami komputerowymi, do których zalicza się przede wszystkim Sasser, Mydoom, oraz Blaster. Przeszukiwanie komputera w poszukiwaniu niebezpiecznych robaków jest bardzo szybkie i nie obciąża pracy całego systemu. Także usuwanie złośliwego oprogramowania jest bardzo szybkie, a po jego wykonaniu użytkownik otrzymuje pełny raport z przeprowadzanego procesu. Malicious Software Removal Tool jest dostępny zarówno w wersji 32, jak i 64 bitowej. Użytkownicy np. Windows 98, oraz Windows Millenium niestety nie mogą korzystać z tej aplikacji, gdyż jest ona przystosowana do nowszych systemów operacyjnych. Aplikacja ta nie zastępuje w żadnym stopniu działania programu antywirusowego, ale ma na celu współdziałać z nim i jeszcze efektywniej chronić komputery osobiste przed zagrożeniami.  Jeśli chcesz zapewnić sobie taki komfort pracy to pobierz narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania za darmo.

Instalacja Malicious Software Removal Tool może przebiegać na dwa sposoby. To narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania ze stajni Microsoft, może być pobierane za pomocą Windows Update, przy włączonej Automatycznej aktualizacji w systemie Windows, dzięki czemu użytkownik, w co drugi wtorek każdego miesiąca, będzie skanowany zaktualizowaną wersją tego programu. Aplikacja ta działa wówczas automatycznie i nie wymaga włączania przez użytkownika. Dzięki temu usuwanie złośliwego oprogramowania  nie pochłania zbyt wiele czasu, a program w razie odnalezienia robaka, informuje tylko użytkownika o jego skasowaniu. Jeśli ktoś chce skanować komputer więcej niż jeden raz w miesiącu to powinien pobrać wersję instalacyjną Malicious Software Removal Tool, która pozwala, jak klasyczny program w środowisku Windows, na uruchomienie w dowolnym momencie i dowolną liczbę razy.  Na szczęście możliwe jest uruchomienie tej aplikacji po polsku, gdyż to narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania dostosowuje swoją wersje językową do wersji systemu Windows. 

Warto pamiętać także o tym, że program, jeśli napotka na jakieś złośliwe oprogramowanie, to wysyła odpowiedni raport do Microsoft, dzięki czemu możliwa jest analiza i monitoring rozprzestrzenianych szkodników internetowych. Wysyłany raport nie zawiera jednak żadnych informacji o użytkowniku i jego komputerze, dzięki czemu aplikacja ta nie narusza w żadnym stopniu prywatności. Jeśli chcesz zabezpieczyć swój komputer przed zagrożeniami to ściągnij narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania Malicious Software Removal Tool, które zupełnie za darmo będzie stanowić doskonałe uzupełnienie dla Twojego programu antywirusowego.

Podobne Programy antywirusowe

 • ComboFix

  Bardzo skuteczne, wydajne i w pełni bezpłatne oprogramowanie przeznaczone do szczegółowego sprawdzania komputera pod kątem obecności wirusów.

 • ESET Smart Security

  Dostępny w wersji testowej ESET Smart Security to program, który stworzony został do zapewnienia jak najlepszej ochrony systemowi operacyjnemu komputera

 • Comodo Antivirus

  Comodo Antivirus jest bezpłatnym programem antywirusowym, który zabezpiecza komputer przed zagrożeniem ze strony wirusów.

 • Panda Cloud Antivirus

  Rynek programów antywirusowych wydaje się jednym z najbardziej skomercjalizowanych. Nie jest łatwo znaleźć dobry, darmowy program antywirusowy.

 • Bitdefender Antivirus Free Edition

  Bitdefender Antivirus Free Edition to darmowa ochrona twojego komputera przed szkodliwym oprogramowaniem płynącym z internetu!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania 2.3 PLAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie