Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania 4.6

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.08.2010
Data modyfikacji: 28.03.2012
Rozmiar: 14,43 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 741

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania 4.6

Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania to – jak sama nazwa wskazuje – aplikacja powstała w celu zniszczenia wszelkiego rodzaju niebezpieczeństw, które zagnieździły się w systemie operacyjnym, a o których czasem użytkownik nie ma najmniejszego pojęcia. Jako że jest to program przeznaczony na Windowsy i robiony przez ekipę Microsoftu, możemy mieć zaufanie co do jego skuteczności. Nie musi on być głównym narzędziem do walki z zagrożeniami. Prócz programów antywirusowych, które używamy, możemy mieć w zanadrzu i ten.

Jako że jest on w wersji polskiej, nie będzie problemu jak na przykład uruchomić narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania. Można je ruszyć także z polecenia URUCHOM, gdzie wpisujemy: MRT.exe. Mamy tu dwa  tryby skanowania do wyboru: głębokie i szybkie. To pierwsze zaleca się wykonać przy pierwszym uruchomieniu aplikacji. Drugie – raz dziennie lub raz na kilka dni. Dzięki temu pierwszemu usuniemy zasiedziałe wirusy, dzięki drugiemu - zapewniamy ciągłą ochronę naszego komputera.

Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania jest całkowicie darmowe. Program aktualizuje się także samoczynnie, gdy tylko wychodzi jego ulepszona wersja. Dlatego też nie trzeba kłopotać sobie głowy sprawdzaniem, czy ukazała się nowa odsłona aplikacji. Ściągnięcie programu to kilka chwil – program nie waży dużo, jednak mimo niewielkich rozmiarów działa dość skutecznie. Można się o tym przekonać w każdej chwili – plik instalacyjny jest w  do pobrania z tej właśnie strony.

Na licznych witrynach w sieci znajdziemy opinie użytkowników o tej aplikacji. Są one w większości bardzo pozytywne, choć niektórzy narzekają, że program fałszywie ocenia pliki programów jako wirusy. Ile w tym racji? Pobierz narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania i przekonaj się samemu.

Podobne Programy antywirusowe

 • G DATA AntiVirus

  G DATA AntiVirus 2013 to aplikacja znanego producenta oprogramowania zabezpieczającego, której celem jest ochrona systemu operacyjnego podczas przeglądania stron sieci.

 • Panda Antivirus Pro

  Panda Antivirus Pro 2013 to bardzo skuteczne narzędzie, którego celem jest ochrona komputera przed wszelkiego rodzaju atakami z sieci

 • Norton AntiVirus 2013

  Jeśli mówimy o najlepszych na świecie programach antywirusowych, z pewnością jako jeden z nich przychodzi nam na myśl Norton. Co powoduje sukces tej marki? Powodów jest kilka – na przykład przejrzysty interfejs.

 • ESET Smart Security

  Dostępny w wersji testowej ESET Smart Security to program, który stworzony został do zapewnienia jak najlepszej ochrony systemowi operacyjnemu komputera

 • Kaspersky Anti-Virus

  Program antywirusowy firmy Kaspersky zdobył renomę swą klasą i niezawodnością. Najnowszy Kaspersky Anti-Virus 2014 chroni PC w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami czyhającymi na bezpieczeństwo naszego komputera, które pojawiają się we wiadomościach e-mail, w czasie przeglądania stron www lub w plikach kopiowanych na komputer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania 4.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie