Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania 4.6

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.08.2010
Data modyfikacji: 28.03.2012
Rozmiar: 14,43 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 743

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania 4.6

Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania to – jak sama nazwa wskazuje – aplikacja powstała w celu zniszczenia wszelkiego rodzaju niebezpieczeństw, które zagnieździły się w systemie operacyjnym, a o których czasem użytkownik nie ma najmniejszego pojęcia. Jako że jest to program przeznaczony na Windowsy i robiony przez ekipę Microsoftu, możemy mieć zaufanie co do jego skuteczności. Nie musi on być głównym narzędziem do walki z zagrożeniami. Prócz programów antywirusowych, które używamy, możemy mieć w zanadrzu i ten.

Jako że jest on w wersji polskiej, nie będzie problemu jak na przykład uruchomić narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania. Można je ruszyć także z polecenia URUCHOM, gdzie wpisujemy: MRT.exe. Mamy tu dwa  tryby skanowania do wyboru: głębokie i szybkie. To pierwsze zaleca się wykonać przy pierwszym uruchomieniu aplikacji. Drugie – raz dziennie lub raz na kilka dni. Dzięki temu pierwszemu usuniemy zasiedziałe wirusy, dzięki drugiemu - zapewniamy ciągłą ochronę naszego komputera.

Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania jest całkowicie darmowe. Program aktualizuje się także samoczynnie, gdy tylko wychodzi jego ulepszona wersja. Dlatego też nie trzeba kłopotać sobie głowy sprawdzaniem, czy ukazała się nowa odsłona aplikacji. Ściągnięcie programu to kilka chwil – program nie waży dużo, jednak mimo niewielkich rozmiarów działa dość skutecznie. Można się o tym przekonać w każdej chwili – plik instalacyjny jest w  do pobrania z tej właśnie strony.

Na licznych witrynach w sieci znajdziemy opinie użytkowników o tej aplikacji. Są one w większości bardzo pozytywne, choć niektórzy narzekają, że program fałszywie ocenia pliki programów jako wirusy. Ile w tym racji? Pobierz narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania i przekonaj się samemu.

Podobne Programy antywirusowe

 • Ad-Aware Free Internet Security

  Każdy komputer powinien być zaopatrzony w program antywirusowy, który ochroni go przed szkodliwym działaniem wirusów. Dobra aplikacja nie musi być jednak programem, za który trzeba płacić - Ad-Aware Free Internet Security 9.6 doskonałym tego przykładem.

 • AVG AntiVirus

  Pobierz jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych programów antywirusowych - AVG AntiVirus!

 • ESET Smart Security

  Dostępny w wersji testowej ESET Smart Security to program, który stworzony został do zapewnienia jak najlepszej ochrony systemowi operacyjnemu komputera

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • HitmanPro

  HitmaPro jest nową wersją legendarnego programu Hitman Pro, czyli zaawansowanego skanera sprawdzającego, czy nasz system nie został zainfekowany przez niebezpieczne oprogramowanie, takie jak: wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania 4.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie