Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

My Free Antivirus

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Smart PC Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.03.2009
Rozmiar: 6,2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1524

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis My Free Antivirus

Pobierz bezpłatny program antywirusowy My Free Antivirus !

Oto My Free Antivirus. Ten darmowy program został stworzony przez firmę posiadająca dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu użytecznych aplikacji dla biur i firm - Smart PC Solutions. Firma ta, założona w 1999 roku, znana jest z produkowania wielu darmowych, nagradzanych przez branżę i użytkowników programów silnie związanych ze środowiskiem MS Windows i produktami firmy Microsoft - jak na przykład pakiet Office.

Bezpłatny, darmowy program  My Free Antivirus służy do ochrony komputera przed niepożądanymi wirusami, jakimi może zostać zainfekowany nasz system operacyjny podczas codziennej pracy. Jakie cechy wyróżniają My Free Antivirus pośród innych tego typu programów?

Przede wszystkim unikalny algorytm skanowania, dzięki któremu darmowy program My Free Antivirus błyskawicznie wykrywa wszelakie zagrożenia dla systemu - wirusy, trojany i robaki. Dzięki codziennym aktualizacjom potrafi rozpoznać niemal wszystkie istniejące i znane zagrożenia tego typu, zaś dzięki działaniu w czasie rzeczywistym blokuje skutecznie każdą próbę wdarcia się szkodliwej aplikacji do sytemu komputera - tu trzeba zaznaczyć, że współpracuje z wszystkim aktualnie używaniymi typami systemu operacyjnego Windows: NT / 2000 / 2003 / XP / Vista.

Pobierz za darmo program My Free Antivirus i zapewnij bezpieczeństwo swemu komputerowi. Przekona Cię do niego prosty i przejrzysty, maskymalnie przyjazny dla użytkownika interfejs, a także dość niewielki rozmiar - tylko 6,2 MB. Mimo tego niewielkiego rozmiiru darmowy program antywirusowy My Free Antivirus jest potęznym narzędziem chroniącym Twój komputer przed niepożądanymi plikami i atakami złośliwych wirusów.

Pobierz bezpłatny program antywirusowy My Free Antivirus i przekonaj się, dlaczego otrzymał on kilkanaście branżowych nagród na całym świecie. Prosty w obsłudze, nie pochłaniający dużo pamięci operacyjnej ani nie zabierający wielu miejsca na Twoim twardym dysku jest doskonałym strażnikiem, który zawsze będzie czujnie strzegł Twego komputera.

Zaufaj profesjonalistom z firmy Smart PC Solutions, tak, jak zaufało im kilkaset tysięcy użytkowników programu. My Free Antivirus ochroni komputer zarówno w firmie, jak też i w domu.

Podobne Programy antywirusowe

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • AVG LinkScanner

  AVG LinkScanner to składowa część AVG Anti-Virus, która instalowana może być bez konieczności instalacji całego pakietu. Aplikacja ta służy przede wszystkim do wnikliwego sprawdzania przeglądanych przez nas stron internetowych pod kątem różnego rodzaju zagrożeń (wirusy, robaki, konie trojańskie, oprogramowanie szpiegujące).

 • Avast! Free Antivirus

  Najnowsza odsłona darmowego programu antywirusowego Avast! teraz dostepna na Pobierz.pl!

 • 360 Internet Security

  360 Internet Security w wersji 5.0 to ceniona i jednocześnie darmowa aplikacja, która zapewni dobrą ochronę przed wirusami.

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: My Free AntivirusAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie