Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MWAV 8.5.2

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: MicroWorld Technologies Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 10.6 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 534

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MWAV 8.5.2

MWAV (MicroWorld Antivirus Toolkit Utility) 8.5.2 jest bezpłatnym programem przeznaczonym do ochrony komputera, przed złośliwym oprogramowaniem. 

Narzędzie eliminuje wirusy, spyware, adware, Keyloggery, dialery, itd. Baza sygnatur programu jest uaktualniana codziennie dzięki temu zapewnia on ochronę przed najnowszymi zagrożeniami. Program w wersji free jest w stanie wykonać pełną i szczegółową analizę systemu , wykryć zainfekowane pliki, otwarte porty, a w dodatku wszystkie informacje przedstawi w postaci czytelnych logów. Czytelnicy forum  CastleCops uznali MWAV 8.5.2 za najlepszy program do usuwania wirusów i aplikacji szpiegowskich.

Podobne Programy antywirusowe

 • Emsisoft HiJack Free

  Emsisoft HiJackFree 4 to aplikacja adresowana do zaawansowanych użytkowników, którzy potrzebują dokonać szczegółowej analizy systemu operacyjnego. Program ten dokonuje dogłębnego skanu systemu, wychwytując w nim wszystkie elementy niepożądane, jak spyware, wirusy, robaki, HiJackers czy też Adware.

 • Kaspersky Anti-Virus

  Program antywirusowy firmy Kaspersky zdobył renomę swą klasą i niezawodnością. Najnowszy Kaspersky Anti-Virus 2014 chroni PC w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami czyhającymi na bezpieczeństwo naszego komputera, które pojawiają się we wiadomościach e-mail, w czasie przeglądania stron www lub w plikach kopiowanych na komputer.

 • ComboFix

  Bardzo skuteczne, wydajne i w pełni bezpłatne oprogramowanie przeznaczone do szczegółowego sprawdzania komputera pod kątem obecności wirusów.

 • ClamWin Free Antivirus

  ClamWin Free Antivirus 0.97 jest całkowicie bezpłatnym programem antywirusowym, który cały czas ewoluuje i rozwija się. Jest on zbudowany na silniku ClamAV, który każdy użytkownik może zmieniać i modyfikować wedle własnego uznania.

 • Szczepionki

  Szczepionki to bezpłatny skaner antywirusowy, opracowany przez znaną firmę G DATA.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MWAV 8.5.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie