Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MWAV 8.5.2

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: MicroWorld Technologies Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 10.6 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 536

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MWAV 8.5.2

MWAV (MicroWorld Antivirus Toolkit Utility) 8.5.2 jest bezpłatnym programem przeznaczonym do ochrony komputera, przed złośliwym oprogramowaniem. 

Narzędzie eliminuje wirusy, spyware, adware, Keyloggery, dialery, itd. Baza sygnatur programu jest uaktualniana codziennie dzięki temu zapewnia on ochronę przed najnowszymi zagrożeniami. Program w wersji free jest w stanie wykonać pełną i szczegółową analizę systemu , wykryć zainfekowane pliki, otwarte porty, a w dodatku wszystkie informacje przedstawi w postaci czytelnych logów. Czytelnicy forum  CastleCops uznali MWAV 8.5.2 za najlepszy program do usuwania wirusów i aplikacji szpiegowskich.

Podobne Programy antywirusowe

 • G DATA AntiVirus

  G DATA AntiVirus 2013 to aplikacja znanego producenta oprogramowania zabezpieczającego, której celem jest ochrona systemu operacyjnego podczas przeglądania stron sieci.

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • Norton AntiVirus 2013

  Jeśli mówimy o najlepszych na świecie programach antywirusowych, z pewnością jako jeden z nich przychodzi nam na myśl Norton. Co powoduje sukces tej marki? Powodów jest kilka – na przykład przejrzysty interfejs.

 • AVG Anti-Virus

  Jest to darmowa odmiana profesjonalnego programu antywirusowego.

 • TrustPort USb Antivirus

  TrustPort USb Antivirus to mobilne rozwiązanie dla szybkiego i bezpiecznego przesyłania danych za pośrednictwem wymiennych nośników pamięci flash np. kart pamięci czy dysków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MWAV 8.5.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie