Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kaspersky Rescue Disk 30.09

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Kasperksy Lab
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.11.2010
Data modyfikacji: 01.10.2012
Rozmiar: 207,34MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 277

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kaspersky Rescue Disk 30.09

Kaspersky Rescue Disk to darmowe narzędzie, które może przydać się każdemu, bowiem każdy komputer jest narażony na atak wirusa. Mimo iż niemal każdy system chroni program antywirusowy (czasem nawet z aplikacjami pomocniczymi), to może się zdarzyć, że przepuści on jakiegoś sprytnie ukrytego szkodnika lub też nie poradzi sobie z wyjątkowo silnym przeciwnikiem. Co wówczas należy zrobić? Zabezpieczyć się wcześniej na taką możliwość i wykonać download Kaspersky Rescue Disk z tej właśnie strony. Czym właściwie jest ściągany plik? Jest to obraz płyty z autostartem, która zatrzyma uruchamianie systemu, zaś umieszczony na niej skaner rozpocznie usuwanie wszelkich zagrożeń.

Można także wrzucić Kaspersky Rescue Disk na USB i odpalać go z tego właśnie poziomu. Jako że jest to aplikacja powstała w firmie specjalizującej się w programach antywirusowych, można mieć pewność, że rozpozna konie trojańskie, robeki, spyware, dialery, keyloggery i inne tego typu niebezpieczeństwa. Dzięki dyskowi startowemu, który zlikwiduje wszelkie szkodniki bez konieczności uruchamiania systemu, a co za tym idzie – pozwolenia im na działania – nie trzeba formatować zawirusowanego dysku twardego.

Aplikacja ta przeznaczona jest na systemy operacyjne z rodziny Windows. Można jej używać śmiało na XP, Vista oraz Windows 7. Oczywiście pobranie pliku, jak też i używanie programu jest całkowicie bezpłatne. Dotyczy to zarówno użytkowników prywatnych, jak też firm oraz instytucji. Jak więc widać przyda się mieć go zarówno w domu, jak też i w pracy. Z pewnością nikt nie będzie zawiedziony działaniem Kaspersky Rescue Disk!

Podobne Programy antywirusowe

 • ESET NOD32

  ESET NOD32 6 to najnowsza edycja popularnego programu antywirusowego, który we wszelkich rankingach na najlepsze programy tego typu zawsze zajmuje wysoką pozycję.

 • AVG Internet Security

  Chroń swój komputer przy pomocy AVG Internet Security!

 • ClamWin Free Antivirus

  ClamWin Free Antivirus 0.97 jest całkowicie bezpłatnym programem antywirusowym, który cały czas ewoluuje i rozwija się. Jest on zbudowany na silniku ClamAV, który każdy użytkownik może zmieniać i modyfikować wedle własnego uznania.

 • ComboFix

  Bardzo skuteczne, wydajne i w pełni bezpłatne oprogramowanie przeznaczone do szczegółowego sprawdzania komputera pod kątem obecności wirusów.

 • TrustPort antivirus

  TrustPort antivirus 2012 oferuje możliwość automatycznych aktualizacji (dzięki czemu użytkownik będzie chroniony przed najnowszymi zagrożeniami).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kaspersky Rescue Disk 30.09Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie