Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kaspersky Rescue Disk 30.09

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Kasperksy Lab
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.11.2010
Data modyfikacji: 01.10.2012
Rozmiar: 207,34MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 278

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kaspersky Rescue Disk 30.09

Kaspersky Rescue Disk to darmowe narzędzie, które może przydać się każdemu, bowiem każdy komputer jest narażony na atak wirusa. Mimo iż niemal każdy system chroni program antywirusowy (czasem nawet z aplikacjami pomocniczymi), to może się zdarzyć, że przepuści on jakiegoś sprytnie ukrytego szkodnika lub też nie poradzi sobie z wyjątkowo silnym przeciwnikiem. Co wówczas należy zrobić? Zabezpieczyć się wcześniej na taką możliwość i wykonać download Kaspersky Rescue Disk z tej właśnie strony. Czym właściwie jest ściągany plik? Jest to obraz płyty z autostartem, która zatrzyma uruchamianie systemu, zaś umieszczony na niej skaner rozpocznie usuwanie wszelkich zagrożeń.

Można także wrzucić Kaspersky Rescue Disk na USB i odpalać go z tego właśnie poziomu. Jako że jest to aplikacja powstała w firmie specjalizującej się w programach antywirusowych, można mieć pewność, że rozpozna konie trojańskie, robeki, spyware, dialery, keyloggery i inne tego typu niebezpieczeństwa. Dzięki dyskowi startowemu, który zlikwiduje wszelkie szkodniki bez konieczności uruchamiania systemu, a co za tym idzie – pozwolenia im na działania – nie trzeba formatować zawirusowanego dysku twardego.

Aplikacja ta przeznaczona jest na systemy operacyjne z rodziny Windows. Można jej używać śmiało na XP, Vista oraz Windows 7. Oczywiście pobranie pliku, jak też i używanie programu jest całkowicie bezpłatne. Dotyczy to zarówno użytkowników prywatnych, jak też firm oraz instytucji. Jak więc widać przyda się mieć go zarówno w domu, jak też i w pracy. Z pewnością nikt nie będzie zawiedziony działaniem Kaspersky Rescue Disk!

Podobne Programy antywirusowe

 • Dr.WEB CureIt!

  Dr.WEB CureIt! to proste narzędzie, które skanuje nasz komputer w poszukiwaniu niechcianego, złośliwego oprogramowania i w skuteczny sposób je usuwa. Aktualizowane na bieżąco bazy danych nie pozwolą na pominięcie żadnego niebezpieczeństwa.

 • Amiti Antivirus

  Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast.

 • Szczepionki

  Szczepionki to bezpłatny skaner antywirusowy, opracowany przez znaną firmę G DATA.

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • Comodo Antivirus

  Comodo Antivirus jest bezpłatnym programem antywirusowym, który zabezpiecza komputer przed zagrożeniem ze strony wirusów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kaspersky Rescue Disk 30.09Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie