Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kaspersky Rescue Disk 2013

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Kaspersky Lab Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.06.2013
Rozmiar: 310 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 174

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kaspersky Rescue Disk 2013

Kaspersky Rescue Disk to niezwykle przydatne narzędzie dla tych użytkowników, których komputery zostały zainfekowane przez wirusy w takim stopniu, że czasem niemożliwe jest uruchomienie systemu operacyjnego.

Kaspersky Rescue Disk to nic innego, jak obraz samo startującej się płyty z programem Kaspersky AntiVirus. Do jej działania nie jest potrzebne uruchamianie systemu operacyjnego. Program pozwoli użytkownikowi w bezpieczny sposób odnaleźć i usunąć wszystkie zagrożenia (wirusy, trojany, itp) z dysku jego komputera.

Po poprawnie przeprowadzonej operacji należy ponownie uruchomić komputer, by móc cieszyć się sprawnie działającym systemem.

Podobne Programy antywirusowe

 • AVG Internet Security

  Chroń swój komputer przy pomocy AVG Internet Security!

 • G DATA TotalCare

  G DATA TotalCare 2012 jest uznanym na całym świecie pakietem bezpieczeństwa, który przyda się zarówno w domu, jak i firmie. Oferuje on zabezpieczenie przed wszystkimi rodzajami wirusów.

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

 • ArcaVir 2011 Antivirus Protection

  Jak sama nazwa wskazuje, ArcaVir 2011 Antivirus Protection to program mający na celu ochronę naszego systemu operacyjnego przed wirusami i innymi zagrożeniami płynącymi z sieci. Jego działanie obejmuje wszystkie znane szkodniki – spyware, adware, dialery, keyloggery, itp.

 • TrustPort USb Antivirus

  TrustPort USb Antivirus to mobilne rozwiązanie dla szybkiego i bezpiecznego przesyłania danych za pośrednictwem wymiennych nośników pamięci flash np. kart pamięci czy dysków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kaspersky Rescue Disk 2013Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie