Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kaspersky Rescue Disk 2013

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Kaspersky Lab Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.06.2013
Rozmiar: 310 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 176

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kaspersky Rescue Disk 2013

Kaspersky Rescue Disk to niezwykle przydatne narzędzie dla tych użytkowników, których komputery zostały zainfekowane przez wirusy w takim stopniu, że czasem niemożliwe jest uruchomienie systemu operacyjnego.

Kaspersky Rescue Disk to nic innego, jak obraz samo startującej się płyty z programem Kaspersky AntiVirus. Do jej działania nie jest potrzebne uruchamianie systemu operacyjnego. Program pozwoli użytkownikowi w bezpieczny sposób odnaleźć i usunąć wszystkie zagrożenia (wirusy, trojany, itp) z dysku jego komputera.

Po poprawnie przeprowadzonej operacji należy ponownie uruchomić komputer, by móc cieszyć się sprawnie działającym systemem.

Podobne Programy antywirusowe

 • WinPatrol 19

  WinPatrol 19 to aplikacja, której celem jest dodatkowa ochrona naszego systemu operacyjnego przez szkodliwymi elementami, jakie mogą przyplątać się z sieci. Mamy tu szczególnie dobre zabezpieczenia przed spyware, jak i dialerami oraz spyware.

 • Kaspersky Anti-Virus

  Program antywirusowy firmy Kaspersky zdobył renomę swą klasą i niezawodnością. Najnowszy Kaspersky Anti-Virus 2014 chroni PC w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami czyhającymi na bezpieczeństwo naszego komputera, które pojawiają się we wiadomościach e-mail, w czasie przeglądania stron www lub w plikach kopiowanych na komputer.

 • Bitdefender Antivirus Free Edition

  Bitdefender Antivirus Free Edition to darmowa ochrona twojego komputera przed szkodliwym oprogramowaniem płynącym z internetu!

 • AVG AntiVirus

  Pobierz jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych programów antywirusowych - AVG AntiVirus!

 • TrustPort USb Antivirus

  TrustPort USb Antivirus to mobilne rozwiązanie dla szybkiego i bezpiecznego przesyłania danych za pośrednictwem wymiennych nośników pamięci flash np. kart pamięci czy dysków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kaspersky Rescue Disk 2013Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie