Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kaspersky Anti-Virus 2012

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Kaspersky Lab Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.06.2010
Rozmiar: 150 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 61652

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Kaspersky Anti-Virus 2012

Kaspersky Anti-Virus 2012 to kolejna odsłona jednego z najpopularniejszych programów antywirusowych, który od wielu lat należy do ścisłej światowej czołówki tego typu aplikacji, o czym świadczą zresztą wyniki tekstów i przyznawane w ich ramach nagrody, a także liczba osób korzystających z tego antywirusa. Pełna wersja Kaspersky Anti-Virus 2012 to przede wszystkim udoskonalona wersja programu, które jeszcze skuteczniej wykrywa potencjalne zagrożenie. Download Kaspersky Anti-Virus 2012 pozwala na ewentualne wykrycie oraz usunięcie wirusów z zainfekowanych plików, programów, boot sektorów, poczty internetowej, a także pamięci głównej. Program doskonale integruje się z klientem poczty, dzięki czemu żaden wirus nie powinien się przez niego przedostać. Rzecz jasna Kaspersky Anti-Virus 2012 nie jest za darmo udostępniany użytkownikom i aby móc cieszyć się z pełni możliwości tej aplikacji należy ją zakupić. Na szczęście dostępna jest wersja testowa Kaspersky Anti-Virus 2012 za free, która pozwala na zapoznanie się z funkcjami tego programu, zwłaszcza tym użytkownikom, którzy nie mieli z nim styczności. Wersja trial Kaspersky Anti-Virus 2012 pozwala na korzystanie z programu przez 30dni, a więc czas, który w zupełności powinien wystarczyć do testów.

Oprócz zmian w samym jądrze programu, wpływających na większe bezpieczeństwo pracy, a także zaktualizowaniu bazy potencjalnych zagrożeń, twórcy wyposażyli najnowszą odsłonę programu m.in. w specjalny skaner analizujący komputer pod kątem jego bezpieczeństwa, a także w specjalną funkcję pozwalającą na skonfigurowanie przeglądarek internetowych, tak by nie były one już otwartym oknem dla wirusów. Zmianie uległ również interfejs, który został dostosowany do wymogów współczesnego świata. Download Anti-Virus Kaspersky 2011 ponadto pozwala na uzyskanie dostępu do specjalnego dodatku, który stanowi niewielki panel zgrywający się z pulpitem, dzięki czemu w szybki i przejrzysty sposób możemy zobaczyć co dzieje się z naszym komputerem. Ponadto dzięki „System Watcher” program analizuje wszelkie operacje systemowe i ostrzega przed ich potencjalnymi konsekwencjami, a funkcja „Safe Surf” blokuje witryny, które mogą stanowić źródło zagrożenia.

Niestety na razie nie jest dostępny Kaspersky Anti-Virus 2011 po polsku, co może zniechęcić niektórych użytkowników do instalacji. Brak Kaspersky Anti-Virus 2011 pl to duża wada programu, ale jego wersja polska powinna się ukazać wkrótce. Miejmy nadzieję, że na spolszczenie Kaspersky Anti-Virus 2011 nie będziemy musieli czekać zbyt długo. Warto też pamiętać, że program obciąża dość mocno pracę systemu i nie nadaję się do instalacji na starszych komputerach. Kaspersky Anti-Virus 2011 jest dostępny na Windows Vista i 7, oraz na wcześniejszych wersjach tych systemów operacyjnych. Istnieje również specjalna wersja Kaspersky Anti-Virus 2011 pod Linux. Na koniec warto zapamiętać o poprawnej pisowni nazwy programu i nie używać fraz w stylu Anti Virus Kaspersky, gdyż mogą one utrudnić poszukiwanie informacji o tym programie.

Podobne Programy antywirusowe

 • Kaspersky Anti-Virus

  Program antywirusowy firmy Kaspersky zdobył renomę swą klasą i niezawodnością. Najnowszy Kaspersky Anti-Virus 2014 chroni PC w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami czyhającymi na bezpieczeństwo naszego komputera, które pojawiają się we wiadomościach e-mail, w czasie przeglądania stron www lub w plikach kopiowanych na komputer.

 • Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania

  Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania jest dobrą aplikacją do wykrywania wirusów i Trojanów, jakie mogą skrywać się w systemie

 • ESET NOD32

  ESET NOD32 6 to najnowsza edycja popularnego programu antywirusowego, który we wszelkich rankingach na najlepsze programy tego typu zawsze zajmuje wysoką pozycję.

 • Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

  Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 10.2.0.700 to darmowy program antywirusowy, który cieszy sporą popularnością ze względu na bogactwo opcji i szybkość działania. Pełna wersja Avira AntiVir Antivirus 10.2.0.700 doskonale radzi sobie z nawet z najniebezpieczniejszymi wirusami, jak i z pospolitymi robakami, nie obciążając przy tym zasobów systemowych.

 • 360 Internet Security

  360 Internet Security w wersji 5.0 to ceniona i jednocześnie darmowa aplikacja, która zapewni dobrą ochronę przed wirusami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kaspersky Anti-Virus 2012Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie