Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kaspersky Anti-Virus 2012

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Kaspersky Lab Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.06.2010
Rozmiar: 150 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 61647

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Kaspersky Anti-Virus 2012

Kaspersky Anti-Virus 2012 to kolejna odsłona jednego z najpopularniejszych programów antywirusowych, który od wielu lat należy do ścisłej światowej czołówki tego typu aplikacji, o czym świadczą zresztą wyniki tekstów i przyznawane w ich ramach nagrody, a także liczba osób korzystających z tego antywirusa. Pełna wersja Kaspersky Anti-Virus 2012 to przede wszystkim udoskonalona wersja programu, które jeszcze skuteczniej wykrywa potencjalne zagrożenie. Download Kaspersky Anti-Virus 2012 pozwala na ewentualne wykrycie oraz usunięcie wirusów z zainfekowanych plików, programów, boot sektorów, poczty internetowej, a także pamięci głównej. Program doskonale integruje się z klientem poczty, dzięki czemu żaden wirus nie powinien się przez niego przedostać. Rzecz jasna Kaspersky Anti-Virus 2012 nie jest za darmo udostępniany użytkownikom i aby móc cieszyć się z pełni możliwości tej aplikacji należy ją zakupić. Na szczęście dostępna jest wersja testowa Kaspersky Anti-Virus 2012 za free, która pozwala na zapoznanie się z funkcjami tego programu, zwłaszcza tym użytkownikom, którzy nie mieli z nim styczności. Wersja trial Kaspersky Anti-Virus 2012 pozwala na korzystanie z programu przez 30dni, a więc czas, który w zupełności powinien wystarczyć do testów.

Oprócz zmian w samym jądrze programu, wpływających na większe bezpieczeństwo pracy, a także zaktualizowaniu bazy potencjalnych zagrożeń, twórcy wyposażyli najnowszą odsłonę programu m.in. w specjalny skaner analizujący komputer pod kątem jego bezpieczeństwa, a także w specjalną funkcję pozwalającą na skonfigurowanie przeglądarek internetowych, tak by nie były one już otwartym oknem dla wirusów. Zmianie uległ również interfejs, który został dostosowany do wymogów współczesnego świata. Download Anti-Virus Kaspersky 2011 ponadto pozwala na uzyskanie dostępu do specjalnego dodatku, który stanowi niewielki panel zgrywający się z pulpitem, dzięki czemu w szybki i przejrzysty sposób możemy zobaczyć co dzieje się z naszym komputerem. Ponadto dzięki „System Watcher” program analizuje wszelkie operacje systemowe i ostrzega przed ich potencjalnymi konsekwencjami, a funkcja „Safe Surf” blokuje witryny, które mogą stanowić źródło zagrożenia.

Niestety na razie nie jest dostępny Kaspersky Anti-Virus 2011 po polsku, co może zniechęcić niektórych użytkowników do instalacji. Brak Kaspersky Anti-Virus 2011 pl to duża wada programu, ale jego wersja polska powinna się ukazać wkrótce. Miejmy nadzieję, że na spolszczenie Kaspersky Anti-Virus 2011 nie będziemy musieli czekać zbyt długo. Warto też pamiętać, że program obciąża dość mocno pracę systemu i nie nadaję się do instalacji na starszych komputerach. Kaspersky Anti-Virus 2011 jest dostępny na Windows Vista i 7, oraz na wcześniejszych wersjach tych systemów operacyjnych. Istnieje również specjalna wersja Kaspersky Anti-Virus 2011 pod Linux. Na koniec warto zapamiętać o poprawnej pisowni nazwy programu i nie używać fraz w stylu Anti Virus Kaspersky, gdyż mogą one utrudnić poszukiwanie informacji o tym programie.

Podobne Programy antywirusowe

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!

 • ArcaVir 2011 Antivirus Protection

  Jak sama nazwa wskazuje, ArcaVir 2011 Antivirus Protection to program mający na celu ochronę naszego systemu operacyjnego przed wirusami i innymi zagrożeniami płynącymi z sieci. Jego działanie obejmuje wszystkie znane szkodniki – spyware, adware, dialery, keyloggery, itp.

 • Kaspersky Rescue Disk

  Kaspersky Rescue Disk to niezwykle przydatne narzedzie w przypadku, gdy nasz komputer jest na tyle zawirusowany, że nie jesteśmy w stanie go uruchomić. Kaspersky Rescue Disk startuje bez konieczności włączania systemu operacyjnego.

 • AVG Anti-Virus

  Jest to darmowa odmiana profesjonalnego programu antywirusowego.

 • ArcaMicroScan

  ArcaMicroScan 2012 to darmowy skaner antywirusowy, który charakteryzuje szybkość oraz prostota działania. Program działa w oparciu o moduł znany z popularnego programu antywirusowego tworzonego przez ArcaBit i umożliwia skanowanie zasobów systemowych w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kaspersky Anti-Virus 2012Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie