Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kaspersky Anti-Virus 2010 9.0.0.463

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Kaspersky
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.09.2009
Rozmiar: 60.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 5294

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Kaspersky Anti-Virus 2010 9.0.0.463

Program antywirusowy firmy Kaspersky zdobył renomę swą klasą i niezawodnością. Najnowszy Kaspersky Anti-Virus 2010 chroni PC w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami czyhającymi na bezpieczeństwo naszego komputera, które pojawiają się we wiadomościach e-mail, w czasie przeglądania stron www lub w plikach kopiowanych na komputer. Najnowsza wersja oprogramowania została wyposażona w lepszą ochronę przeciw kradzieży tożsamości oraz włamaniom do systemu. Nowością jest opcja zaznaczania kolorami linków do podejrzanych stron internetowych i blokowanie tych stron, które są niebezpieczne. Kaspersky Anti-Virus 2010 sam przeprowadza download aktualizacji baz wirusów. Kasperski Anti Virus blokuje działanie programów na podstawie analizy jego działania – programy zachowujące się w podejrzany sposób są blokowane i raportowane od użytkownika. Najnowsza wersja (9.0.0.463) Kaspersky Anti-Virus 2010 działa po polsku oraz po angielsku, rosyjsku, arabsku, duńsku, holendersku, francusku, niemiecku, włosku, portugalsku, rumuńsku, hiszpańsku i szwedzku. Oprogramowanie Kaspersky Anti-Virus 2010 nie jest darmowe – wersja trial działa 30 dni, poczym należy wykupić licencję.

Najnowsza wersja programu antywirusowego Kaspersky - Kaspersky Anti-Virus 2010 9.0.0.463 - oferuje kilka nowości, które wychodzą naprzeciw niezmierzonej pomysłowości internetowych przestępców. Pierwsza z nich jest specjalny pasek narzędzi Kaspersky ostrzegający przez zainfekowanymi, niebezpiecznymi lub podejrzanymi stronami internetowymi. Ulepszono wirtualną klawiaturę chroniąca przed kradzieżami poufnych danych takich jak hasła czy numery kont bankowych. Kaspersky Anti-Virus został wyposażony w błyskawiczny system detekcji wychwytujący najnowsze zagrożenia, w tym ataki typu zero-day. Zagorzałych graczy zainteresuje zapewne opcja pozwalająca zawieszać na czas gry wykonywany przez Kaspersky Anti-Virus download baz antywirusowych, alerty czy skanowanie. Kaspersky Anti-Virus 2010 w wersji pl działa od chwili instalacji. Wypróbuj Kaspersky Anti-Virus 2010 za free już teraz.

Kaspersky Anti-Virus 2010 posiada wiele funkcji, które podwyższają bezpieczeństwo bez obciążania systemu. Kaspersky Anti-Virus 2010 chroni przed wirusami, trojanami, robakami, oprogramowaniem typu malware, spyware i adware, zagrożeniami rootkit, bootkit, kradzieżą danych, botnetami, atakami zero-day. Oprócz oczywistych funkcji takich jak skanowanie czy możliwość ustawianie kilku stopni bezpieczeństwa, Kaspersky Anti-Virus 2010 pozwala nagrać wersję zapasową systemu na CD, która w razie infekcji pozwoli odzyskać dane zgromadzone na komputerze. Program umożliwia wyczyszczenie śladów aktywności pozostawionych w przeglądarce. Kaspersky Anti-Virus 2010 ułatwi odzyskanie prawidłowych ustawień systemu po usunięciu aplikacji typu malware. Ochroń swój komputer przy pomocy Kaspersky Anti-Virus 2010 – pobierz go z naszego serwisu.

Licencja
Kaspersky Anti-Virus 2010 nie jest freeware. Kaspersky Anti Virus dostępny za free jest plikiem trial o działaniu ograniczonym do 30 dni. Kupując Kaspersky Anti Virus 2010 ze strony producenta zapłacimy 49.90 USD. Kupując bezpośrednio ze strony producenta możemy liczyć na zniżki, szczególnie, jeśli zdecydujemy się za zakup innych produktów z logo Kaspersky.

Kompatybilność
Systemy, na jakich pracuje Kaspersky Anti-Virus 2010 to Windows Vista Home Basic i Premium (32/64 bit), Windows Vista Business (32/64 bit), Windows Vista Enterprise (32/64 bit), Microsoft Windows Vista Ultimate (32/64 bit), Windows XP Home Edition z SP2, Windows XP Professional z SP2.

Wymagania sprzętowe
Dla Windows XP – procesor 300 MHz oraz 256 MB RAM. Dla Windows Vista procesor 800 MHz i 512 MB RAM. Dodatkowo dla obu systemów: 300 MB wolnego miejsca na dysku, łącze internetowe aby aktywować aplikację oraz ściągać bazy antywirusowe, Microsoft Windows Installer 2.0 lub nowszy. Wypróbuj Kaspersky Anti-Virus 2010 za darmo. Przetestuj przed zakupem Kaspersky Anti-Virus. 2010. Ściągnij za darmo inne programy antywirusowe z naszego działu Bezpieczeństwo.

Podobne Programy antywirusowe

 • Panda Cloud Antivirus

  Rynek programów antywirusowych wydaje się jednym z najbardziej skomercjalizowanych. Nie jest łatwo znaleźć dobry, darmowy program antywirusowy.

 • AVG AntiVirus

  Pobierz jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych programów antywirusowych - AVG AntiVirus!

 • Panda Antivirus 1.0

  Chociaż na komputerach PC program antywirusowy Panda Security znany jest już od dawna, to jednak posiadacze komputerów Mac nie mieli jeszcze okazji go testować.

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kaspersky Anti-Virus 2010 9.0.0.463Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie